Velkomeziříčské družstvo po odchodu tří curlerů na začátku roku nastoupilo v nové sestavě, skip Michaela Táborská, Radek Coufal a Vlasta Hudeček, kteří se v tomto složení po jediném tréninku pustili do bojů nejenom se soupeři, ale i sami se sebou. První zápas s Novým Městem si naše družstvo trpělivou hrou vybojovalo vítězství, ale bohužel bylo jediné v průběhu turnaje. I když hráči měli v průběhu turnaje skvěle zahrané kameny a v žádném zápase nepropadli, nesehranost a únava stačila na 6. místo. Do nové sezóny by měli družstvo doplnit dva nový hráči, kteří doufejme zapadnou do kolektivu a tým naváže na skvělé výsledky curlingu ve Velkém Meziříčí.
Sportovní klub děkuje Národní sportovní agentuře, Nadačnímu fondu Františka Podstatzky Lichtensteina, Kraji Vysočina, městu Velké Meziříčí, obci Vídeň a Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o. za finanční podporu v tomto roce.
Mediálním partnerem jsou NovinyVM.cz a Velkomeziříčsko.

Autor: Jiří Charvát
Publikoval: -kas-













