PANORAMA FITNESS
Dnes je 19. června 2024, svátek má Leoš, zítra Květa.
  • Školní sbory koncertovaly v Jupiter clubu.
  • Cesta v Balinském údolí je posypána jemnou prosívkou. Do čtvrtka bude cesta zaválcována. Pak už se bude dobře jezdit i chodit. Více foto na našem Facebooku.
  • Oslavická se roztančila již na třetím ročníku školní taneční soutěže Star dance. Víc jak 50 fotografií najdete na našem Facebooku.
  • Bazény na koupališti jsou připraveny na spuštění provozu. K tomu by mělo dojít v pátek 21. června.
  • Silnčáři stále vylepšují stav vozovky na Uhřínovské silnici.
  • Aby se při pouti neprášilo...

Handicapovaní sportovci z V. Meziříčí vybojovali první a čtvrté místo na Start Boccia Cupu v Plzni

- - 17. 5. 2024 - komentářů  0

Ve dnech 10. - 12. května 2024 se ve Sportovním areálu Prokopávka v Plzni konal národní turnaj boccii Start Boccia Cup.

Za HSC Velké Meziříčí se turnaje zúčastnil v kategorii BC1 Ivoš Smolík a začínající hráčka Kateřina Vitásková.

V základní skupině se Ivoš utkal s hráčkami z TJ Halma Plzeň Lenkou Meisnerovou a Kamilou Kovářovou. První zápas Ivoš prohrál, ale ve druhém odpoledním zápase zpřesnil svoje hody a jednoznačně vyhrál, čímž postoupil do nedělního semifinále. V tomto se utkal s Marií Kučerovou z HSC Moravia. Po výhře postoupil do finále, kde se opětovné utkal s Lenkou Meisnerovou, která vyhrála jejich vzájemný zápas v základní skupině. V napínavém zápase již soupeřka vedla 2:0, ale Ivoš zabojoval a po výhře 3:2 se mohl radovat z prvního místa a krásného poháru.

Kateřina Vitásková se v základní skupině utkala s Marií Kučerovou z HSC Moravia a Tadeášem Tobiškou z JU Praha. I Kateřina jeden zápas vyhrála a jeden prohrála, a postoupila do semifinále. Zde prohrála s Lenkou Meisnerovou a utkala se v zápase o třetí místo s Marií Kučerovou. Jako začínající hráčka si nevedla vůbec špatně, kdy svoje směny vyhrála. Jelikož ale její soupeřka svoje směny vyhrála větším rozdílem, zbylo na Kateřinu čtvrté místo. I toto umístění je pro Kateřinu skvělé, jelikož se zúčastnila vůbec prvního turnaje. Věříme, že poctivým tréninkem se budou její výkony zlepšovat.

K dosaženým výsledkům oběma hráčům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů v roce 2024.

Sportovní klub děkuje Národní sportovní agentuře, Nadačnímu fondu Františka Podstatzky  Lichtensteina, Kraji Vysočina, městu Velké Meziříčí, obci Vídeň a Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o. za finanční podporu v tomto roce.

Mediálním partnerem jsou "NovinyVM.cz" a Velkomeziříčsko.

Autor: Roman Smolík

Fotogalerie

9. 5. 2024 - Atletika handicapovaných

Atletika handicapovaných
Dne 5. května 2024 se konaly na Městském atletickém stadionu v Pardubicích atletické závody s mezinárodní účastí.

29. 4. 2024 - Z Havířova vezeme třetí místo

Z Havířova vezeme třetí místo
Ve dnech 19.- 21. dubna 2024 se v Národním tréninkovém centru Havířov konal mezinárodní 28. havířovský turnaj v boccie, první turnaj Czech Boccia Tour 2024.

29. 4. 2024 - Curling vozíčkářů

Curling vozíčkářů
O víkendu 20.-21. 4 2024 proběhlo v pražských Roztylech Mezinárodní Mistroství České republiky za účasti dvou družstev Jedličkova ústavu Praha, Nového Města nad Metují, družstva z Velkého Meziříčí a zahraničních týmů Slovenska...

18. 12. 2023 - Atletika Olomouc

Atletika Olomouc
Atlet Radek Coufal se za HSC VM zúčastnil posledních atletických závodů roku 2023 v Olomouci, kde proběhl vrhačský mítink, i když se Radek nedostal na stupně vítězů vrh koulí do vzdálenosti 6,29 m...