Jelikož myšlenkou letošního festivalu je přirozené a umělé, tak i děti a žáci ze škol z Meziříčí a okolí kreslily, malovaly a tvořily právě na toto téma. Maloval a tvořil každý, ať s výtvarným talentem či bez něj, důležitá byla chuť zapojit se. Nakonec se přízemí synagogy zaplnilo do posledního místa. Své práce vystavili žáci prvního stupně ZŠ Sokolovská (resp. Komenského), druhého stupně ZŠ Oslavická a ZŠ Školní, dále malotřídky v Mostištích a Oslavici a celé gymnázium.
Výstava v synagoze bude otevřena od středy 5. června do středy 12. června vždy od 13 do 17 hodin. Zavřeno bude pouze v pondělí 10. června.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie






































