Písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře z filmu Tři bratři, konkrétně z pohádky O Karkulce zpíval sbor nejmenších zpěváčků Sluníčko. Sbory Slunko a Harmonie pak nabídly posluchačům písničky z kufříku Nářadí. Veselé a hravé texty Emanuela Míška recitovali zpěváci z Harmonie, sbor Slunko je pak doplnil zpěvem hudby Josefa Míška.
Závěr koncertu byl o velkém děkování. Nejprve obdržely květiny sbormistryně Olga Ubrová a Andrea Svobodová, ty o chvíli později děkovali za dlouhodobou spolupráci řediteli Jupiter clubu Milanu Dufkovi, který zase na oplátku děkoval sborů za výbornou pomoc při pořádání vánočních koncertů a kulturních vystoupení na filozofickém festivalu.
Ve středu 16. června dopoledne se vystoupení dvakrát zopakovalo pro žáky místních škol.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie




















































