Jak bývá tradicí, úvodní vystoupení série letních koncertů na náměstí patří žákům místní Základní umělecké školy, letos tomu nebylo jinak. Od 16 do téměř 19 hodiny se posluchačům představili žáci hudebního, dramatického i tanečního oboru. Zněly oblíbené písně z filmů a seriálů, představily se soubory i jednotlivci. Své zastoupení zde měla i recitace a všechny doslova nadchly malé tanečnice. Vše završil v letním aranžmá Taneční orchestr pod vedením Josefa Vaňhary. Že si muzikanti ze sebe umí udělat legraci, dokázali hned několikrát během svého vystoupení.

Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie






















































































