Do soutěže se zapojilo 115 dětí z 10 oddílů. Závodilo se ve čtyřboji - běhu na 150 m, skoku vysokém, vrhu koulí a hodu oštěpem. Na závěr mladé atlety čekala štafeta 4 x 60 m.
V soutěži družstev mezi mladšími žáky zvítězilo družstvo Jiskry Havlíčkův Brod, druhé místo obsadili chlapci ze Spartaku Třebíč a třetí z Atletiky Jihlava. V kategorii mladších žákyň zvítězila děvčata ze Spartaku Třebíč před Sokolem Velké Meziříčí a TJ Znojmo.
Mezi děvčaty si nejlépe v celkovém hodnocení víceboje vedly Karin Šteflová (1600 bodů), Sára Věžníková (1578) a Vanesa Prokopová (1477).
Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 3. kole:
2. mladší žákyně
8. mladší žáci
Autor: VELME
Publikoval: -kas-












