Good water beer cup 2026 - Dobrá Voda
Dnes je 6. června 2026, svátek má Norbert, zítra Iveta.

Moje milé Ženy - 1. díl: Moje milé Ženy

- - 22. 7. 2011 - komentářů  0
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
foto: internet

Setkání s jednou mladou ženou, kdysi moji těhotnou klientkou mě vyburcovalo k tomu, že Vám píši. Mladá žena před časem podstoupila umělé přerušení těhotenství, a jak bylo na první pohled patrno, zanechal v ní tento zákrok velikou bolest duše.


Samozřejmě své niterné pocity hluboké viny, smutku, lítosti, strachu a pocitu ztráty smyslu života, který podstoupení potratu provází, uzamkla hluboko ve svém srdci a navždy v ní cosi umřelo.

Z mé vlastní praxe a dalších pohovorů s ženami, které podstoupily potrat ať již samovolný či plánovaný,  každá druhá žena chce své dítě zpět, ale je jen málo žen, které o své bolesti jsou schopny vypovědět a alespoň z části si odpustit. I když bezprostředně po potratu, zvláště plánovaném může žena pociťovat úlevu, po určité době přichází nejrůznější obtíže ať již duševní, psychické nebo fyzické. S takto nezpracovanou bolestí duše se rozhodla mladá žena začít ničit i své tělo fyzické.

Dalšímu otěhotnění zamezí hormonální antikoncepcí /HA/, kdy svému tělu bude pravidelně podávat "neškodné" syntetické jedy. Každý uměle podaný hormon se chová v těle jako semtex a i to nejmenší množství napáchá v těle obrovské škody. Jedním z nejvážnějších problému je oslabení krve a následně orgánu sleziny. Krev a slezina - to je Žena. Pravidelně oslabovaná krev způsobuje bolesti hlavy, záněty křečových žil, vypadávání vlasů, obezitu, neplodnost, vysoký krevní tlak, deprese, dysfunkce štítné žlázy, apod.

Hormonální antikoncepce ženě podaná sice zdánlivě může různé potíže upravit /poruchy menstr. cyklu, zabránění početí, apod./ale za cenu oslabení krve a úplné likvidace hormonů vlastních. Ve své praxi se setkávám s velkým množstvím žen, které nemohou otěhotnět, a v anamnéze zjišťuji dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce.

Je dokázáno, že pokud žena užívá jeden rok HA a následně vysadí, rok trvá, než se tělo vyčistí a vrátí do normálního stavu a vlastní hormony začnou opět fungovat. Navíc pokud má stálého partnera, dlouhodobá antikoncepce může zapříčinit i jeho neplodnost. I jemu jsou tyto jedy přes sliznice do těla vpravovány. Pokud žena užívá HA několik let a pak zatouží po miminku, není možné, aby se tělo ihned přeladilo na funkci hormonů vlastních a došlo k početí. Situace se tedy opět řeší hormonálně a umělým oplodněním.

Dle profesora Dr. Terence Dowlinga /USA/ není pro nového človíčka dobré býti zplozen v laboratoři na Petriho miskách a dle výzkumu nedonošenců, z 220 uměle oplodněných dětí jich je 120 nějakým způsobem poškozeno. Podávání HA dívkám školního věku by dle mého názoru mělo být trestné. Dívka polyká pilulky, zavádí si pouze menstruační tampony /jsou běleny thaliem, což je karcinogen/ a s nezralým děložním čípkem zahájí pohlavní život a na problémy v pozdějším věku má zaděláno.

Je mnoho mladých žen, které musí podstoupit plastiku děložního čípku v důsledku nádorových buněk a mnoho mladých žen, které nemohou otěhotnět. Samozřejmě totéž platí i pro ženy starší a stárnoucí, kterým je nabízena hormonální substituční terapie na období klimakteria, které je ženám předkládáno jako období přímo hororové, což vůbec není pravda.

Je to jen uměle vytvořený strašák a žena je de facto od puberty až do stáří pro farmaceutický monopol výhodný artikl. Jsem přesvědčena, že pokud by zabránění početí bylo hormonální záležitostí mužů, farmaceutický průmysl by zkrachoval. Žena reaguje především srdcem, intuicí a emočně, je křehká nádoba a jako s takovou by se s ní mělo zacházet.

Pánové nenuťte ženy na úkor svého pohodlí polykat jedovaté pilulky, chraňte své křehké nádoby a cestu do drogerie pro malé krabičky berte s nadhledem a humorem.

S láskou Libuše Kotoučková, samostatná porodní asistentka


Autor: Libuše Kotoučková

Publikoval: -mk-

Čtěte také



Komentáře ke článku

Počet komentářů 2.

[1] Vložil: Simona, 8.9.2011, 21:46:48
Nemohu souhlasit se vším,co je zde napsáno. Brala jsem HA téměř 5 let bez přestávky a otěhotněla jsem hned první měsíc po jejím vysazení. Téntýž případ byl i u druhého dítěte
[2] Vložil: Libuše Kotoučková, 9.10.2011, 17:20:11
Ano, jsou Ženy, které dlouhodobě užívají HA, pak vysadí a druhý měsíc otěhotní, žel Bohu, těch je vskutku velmi málo.
Nehledě na to,jak tyto hormonální jedy otravují další orgány v těle, což se může negativně projevit až za delší dobu.
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE:
webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO optimalizace - NFC destičky na recenze.
Daturo – Fakturace pro OSVČ a malé firmy
Fyziodata - Digitální kartotéka pacientů pro fyzioterapeuty Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

POEX: Chuť kterou znáte
TOPlist