Kulturní léto tentokrát nabídlo dechovku v podání skoro místní kapely. Moderování se ujal pan učitel Ladislav Prudík mladší, který mezi písněmi bavil publikum nejen příběhy ze života, ale i zajímavostmi o jednotlivých skladbách a jejich interpretech. Posluchači tak mohli slyšet polky, valčíky a tanga od již neexistujících kapel Moravanky či Moravěnky a dalších. Kapely zpěvem doprovázeli Dana Kyselá a Milan Čech, který se s Markétou Šťouračovou střídal u zvuku. Zajímavostí vystoupení bylo to, že si po dlouhých 30 letech s kapelou zahrál Radovan Hajný ze ZUŠ Velké Meziříčí.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie




























