První možnost vidět hráče trénovat na meziříčském ledě byla v úterý dopoledne. Jejich trénink bude probíhat každý všední den od 9.30 do 12 hodin, podle rozpisu ledu až do pátku 16. srpna. Na našem stadionu bude trénovat také dorost horáckého týmu.
A hráči Horácké Slavie Třebíč si zahrají přípravný zápas s domácím týmem HHK a to již za týden v úterý 13. srpna od 18:00 hodin.
www.hstrebic.cz/Prvni-treninky-na-lede
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-















