Meziříčský tým šel v 19. minutě do vedení trefou Erika Meluzína, kterého před odkrytou brankou pěkně našel Jiří Ondráček. Hosté ve druhé třetině srovnali dobře sehranou přesilovkou 5 na 3. Rozhodnutí přinesla branka Račického z 49. minuty. Spolehlivý výkon předvedl v prvním utkání ve velkomeziříčském dresu brankář Josef Schmid.
K dalšímu přípravnému utkání nastoupíme již ve čtvrtek 22. srpna, kdy na náš stadion přijede okresní rival ze Žďáru nad Sázavou.

Autor: Jiří Mráz, HHK VM
Publikoval: -kas-
Fotogalerie























