Problematická křižovatka na novém obchvatu Osové Bítýšky by měla od roku 2025 pod dohledem kamer úsekového měření. Správce komunikace ŘSD se tak domluvil s obcí Osová Bítýška, ačkoliv obec by raději viděla problematickou křižovatku přestavěnou na kruhový objezd, ale to zatím vzhledem k nedávné stavbě obchvatu nejde. Vybírat pokuty bude dopravní úřad ve Velkém Meziříčí, stejně jako v případě Křižanova, Velké Bíteše a nově Měřína. Aby zvýšenou administrativu při výběru pokut úřad zvládl, hodlá od nového roku posílit o dalšího úředníka.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-














