Novinkou je, že před pár dny se Tereza stala i mistryní Evropy v kategorii juniorek! Tento podnik se konal v Plzni a borská borkyně tu opanovala hned dvě z disciplín tzv.silového trojboje, pročež si odvezla domů tři zlaté medaile - za položku dřep (utvořila nový evropský juniorský rekord, když dokázala uzvednout neuvěřitelných 245,5 kg!) a za bench press (115 kg). V položce deadlift se jí sice už tolik nedařilo, ale i tak se jí podařilo v trojboji urvat celkové prvenství = její plzeňská třetí zlatá placka, a to ta absolutní, tj.úplně nejcennější!
Obrovská gratulace!
Autor: Vladimír Pařil
Publikoval: -kas-












