Představení AZ Havířov
AZ Havířov se v minulé sezóně probojoval až do finále II. ligy, ve kterém v sedmizápasové sérii o postup do Maxa ligy těsně podlehl Chomutovu. Do aktuálního ročníku havířovské vedení vyhlásilo jediný cíl - postup do Maxa ligy. Vstup do sezóny vyšel slezanům na jedničku, když v úvodních osmi kolech ztratili jediný bod v souboji s Vyškovem. V posledních dvou týdnech ale svěřenci trenéra Pavlačky dvakrát nečekaně klopýtli. Po šokujícím výpadku v 9. kole v Kopřivnici (2:4) totiž Havířov padl i v posledním odehraném kole na ledě rozjetého Valašského Meziříčí (1:3).
K postupu do první ligy by slezskému celku mělo pomoci i několik nových hráčů. Havířov přivedl obránce Davida Chrobočka a Adama Tomigu z Přerova. Z Frýdku-Místku přišel bek Ondřej Hrachovský a útočník Vojtěch Šuhaj. Kádr Havířova doplnili i produktivní útočníci z druholigových celků, Viktor Konečný přišel z Nového Jičína a Vojtěch Pindel z Kopřivnice. V polovině října se k týmu připojil i velkomeziříčský odchovanec David Homola, který hraje ve Frýdku-Místku.
Soupiska AZ Havířov
První vzájemný zápas sezóny
Vzájemné zápasy v minulé sezóně
Utkání 14. kola východní konference II. ligy HHK Velké Meziříčí - AZ Havířov začíná ve středu 30.10. v 18:00 na zimním stadonu ve Velkém Meziříčí. Přijďte nás v souboji s favoritem soutěže podpořit!
Autor: Jiří Mráz, HHK VM
Publikoval: -kas-












