Od 6. listopadu znovu začnou jezdit vlaky mezi stanicemi Křižanov - Ořechov - Osová Bítýška a Vlkov-Osová. Zároveň o tohoto data bude zrušena náhradní autobusová doprava. Až 22. listopadu budou vlaky jezdit dle výlukového jízdního řádu. V zastávce Osová Bítýška zatím nebude fungovat výtah na plošinu přes kolejiště, bude tak nutné při přecházení využít schodiště.

zdroj: fb Osová Bítýška
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-












