Nový hejtman Martin Kukla z hnutí ANO získal v 45 členném zastupitelstvu 26 hlasů, 13 bylo proti, 3 se zdrželi a 2 nehlasovali. Na zasedání byli zároveň zvoleni náměstci hejtmana. Prvním náměstkem byl zvolen Ing. Otto Vopěnka (ANO 2011), druhým náměstkem hejtmana bude Ing. Vladimír Novotný (SOCDEM), dalšími náměstky jsou Mgr. Pavel Franěk (ANO 2011), Ing. Jiří Pokorný (ANO 2011). Radní MUDr. Jiří Běhounek (SOCDEM), Jiří Horký (ANO 2011), Miloš Hrůza (ANO 2011), Ing. Pavel Řehoř (ANO 2011).
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-













