Pro běžné klienty nemocnice to bude znamenat, že si při vjezdu (horní branou) do areálu nemocnice musí vyzvednout parkovací lístek a při výjezdu (spodní branou) lístek zvalidovat - vložit do pokladny a zaplatit příslušný obnos za parkování. První půlhodina v areálu nemocnice je zdarma, každá další hodina je za 20 korun.
Autor: Helena Zelená Křížová, tisková mluvčí, Nemocnice Nové Město na Moravě
Publikoval: -kas-












