Těšit se mohli hned z osmnácti vystoupení. Vystoupily nejmenší tanečnice z 1. ročníku, které se vznášely na hudbu z filmu Tři oříšky pro popelku, Vánoční světlušky z 2. ročníku, i tajemné Magic girls z 3. ročníku, "Na jednu sklenku" tak se jmenovalo vystoupení tanečnic 5-7. ročníku, které předvedly své umění na hudbu francouzské zpěvačky Zaz. Na motivy z filmu Sám doma zatančili žáci 4. a 5. ročníku. Taneční vystoupení zakončily s vystoupením Modelky a Cesta z bodláčí.
Mezitím se recitovalo a hrálo divadlo. Hosté tak slyšeli o Poslední ovečce, o Kaprovi, o tom jak Pelky kočky vánočky či o Ptačích kolednících. Viděli také scénku, jak se hraje vánoční divadlo či klasickou pohádku o veliké řepě. Vše bylo uváděno moderátory, také z řad žáků LDO.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie











































































