Úvodní slovo patřilo děkanu Jiřímu Kaňovi a paní ředitelce Evě Bendářové. Koledy, vánoční písně i vlastní tvorbu předvedli a potřebné zklidnění přinesly hned tři skupiny žáků od nejmenších po ty nejstarší. Slyšet byly písně jako Půlnoční od Václava Neckáře, Ryba rybě od Janka Ledeckého. V některých písních doprovázené hrou na trubku či na kytaru. Není divu, že si tento krásný koncert nenechalo ujít spousty rodičů, kamarádů, spolužáků. Po závěrečné Tiché noci si v doprovodu varhan všichni společně zazpívali Narodil se Kristus Pán.
Video z našeho Facebooku:
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie












































