Žáci základní a mateřské školy z Oslavice spolu s učiteli a rodiči si připravili krásnou vánoční besídku. Tu uvedl starosta obce Pavel Janoušek s ředitelkou školy Radkou Peškovou. Šlo o pásmo písniček, koled a hraných scének na vánoční motivy lesních zvířátek. Na podiu se tak střídali od nejmenších dětí po ty starší. Všichni měli velmi pěkné kostýmy a přestavení se jim povedlo. Na závěr si společně všichni i s rodiči zazpívali. Poděkování od paní ředitelky patřilo všem, kteří na tomto programu podílení a vytvořili tak příjemné předvánoční chvíle.

Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie




































