Na úvod novoročního koncertu všechny přítomné přivítal děkan Jiří Kaňa a zmínil také to, že koncert je odměnou pro všechny, kteří se celoročně starají o celoroční úklid a výzdobu kostela (početný seznam jmen je uveden v rozpisu u vstupních dveří do kostela). Vítáni byli samozřejmě také všichni ostatní, kteří přišli a podporují akce v kostele.
Pak už zaplněným lavicím v kostele promluvila hudba v podání skupiny Na pohodu. Tu si mnozí pamatují z předvánočního dvojkoncertu na zámku. Během svátků odehráli koncerty v kostelích také v Rudíkově, Pavlínově, Lavičkách či Uhřínově. Tvoří ji Aneta Kapčuková - zpěv, Božena Mikysková - flétna, Radka Uchytilová - klavír, Jiří Pól - basová kytara, Petr Švec - kytara, Zdeněk Štěpánek - rytmická sekce. Posluchače v kostele potěšili známými i méně známými vánočními písněmi a koledami. Došlo i na vlastní tvorbu. Do zpěvu časem zapojili i samotné publikum. Hráli celou hodinu, tak aby všichni mohli stihnout městský novoroční ohňostroj na náměstí, který na program plynule navázal.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie






























