V květnu investovalo město do opravy cesty 302 tisíc korun, v červnu pak 156 tisíc korun. Co naplat, když v zimním období cestou projíždí těžká technika a cestu poškodí. Hlídá někdo z města, aby se tak nedělo? Nebo aby po skončení prací uvedli cestu do původního stavu?
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz, zdroj čtenář JV
Publikoval: -kas-












