K veselí, zábavě a tanci zahrál na harmoniku pan Zdeněk Zezula. Velké poděkování za účast patří nejen sboru dobrovolných hasičů, ale i všem občanům v maskách co dorazili a nemůžeme zapomenout na ty co na průvod čekali s překypujícími talíři dobrot a pití.
Autor: Všem moc děkujeme a těšíme se za rok SDH Petráveč
Publikoval: -kas-
Fotogalerie


























