Ve 20 hodin zahájila ples ředitelka školy Mgr. Ilona Pokorná, k jejím slovům se za sdružení rodičů přidal Petr Špaček. Ples zahájila také polonéza, kterou studenti nacvičili pod vedením Lukáše Dočkala a Karolíny Trutnové. O půl desáté na plese vystoupil pěvecký sbor s účastí absolventů. Ve výstavní síni pak hrála studentská kapela The Shapes. Součástí plesu byla také bohatá tombola.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie






















