Letošního průvodu se zúčastnilo docela dost masek, za což jsme moc rádi. S velice zajímavým nápadem přišla mladá parta lidí, která ztvárnila bednu piv. S velkým obdivem jsme sledovali, jak se poprali s různými nástrahami, cestami. Klobouk dolů, že 5,5 hodiny dokázali táhnout svoji rekvizitu. Kolem půl šesté se průvod vrátil do hasičské zbrojnice, kde už na ně čekala zasloužená večeře. Děkujeme obyvatelům obce za úžasné koblížky, buchtičky, cukroví, chlebíčky, jednohubky - občerstvení všeho druhu. A také velké díky za finanční příspěvky.
Autor: Radek Singer, starosta obce Netín
Publikoval: -kas-
Fotogalerie



















