V malebné chaloupce u lesa žila koza se svými kůzlátky. Kůzlátka byla velmi rozpustilá a často svou maminku nechtěla poslouchat. Jednoho dne musela máma koza na pastvu a před odchodem nakázala kůzlátkům, ať nechají zavřená vrátka, dokud se nevrátí. U chaloupky se brzy ukázal vlk, který se chtěl lstí ke kůzlátkům dostat. Naštěstí na rybníce byly kačeny a ty naučily děti říkadlo, kterým vlka od kůzlat vyhnaly a vše dobře dopadlo.
Klasickou pohádku uvede soubor Loutky VM ještě v repríze a to hned dvakrát. Bude to v sobotu 22. března od 13.30 a 15.30 hodin. A to bude poslední jarní pohádka v loutkovém divadle. Kašpárek se s dětmi rozloučí a těšit na ně bude opět po letních prázdninách.
Vstupenky v prodeji zde:
www.jupiterclub.cz/udalosti/divadlo/168326-vlk-koza-a-kuzlata
www.jupiterclub.cz/udalosti/divadlo/168327-vlk-koza-a-kuzlata
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie




















