Konečně doma, konečně v Meziříčí. Kapela jejíž větší část je doma v Meziříčí a v jeho bezprostředním okolím, konečně potěšila své fanoušky zde doma, kde má rodiny, přátelé, kamarády a početný zástup fanoušků. Ti dorazili v opravdu hojném počtu. Z prvu večera je bavil DJ Sláva. O půl deváté se rozzářila velkolepá stage plná světelných efektů a chrličů kouře, které domonival obří vystužený klavír, na který hrál Daniel Hrdlička a na kterém při několika písních stál a zpíval Ondra Brejška a později z něj bubnoval David Nevěčný. Na kytaru hrál Dave Matsu.
Koncert odstartovala skladba V barvách antracitu z nového alba Slunce v barvách antracitu. Speedrun a pecka s kterou kapela prorazila „Zkouším žít“, byly dalšími hity. Právě tuto známou hitovku zpívalo celé publikum. Múza, Karavana, Měsíc, Babylon, Sám, Identity byly dalšími kousky, které kluci poslali do publika. Došlo i na křest nového alba. Koncert vrcholil hity Duše, Půlnoc a Každou vteřinou, při které byly odpáleny do sálu konfety. Po koncertě se ještě každému fanouškovi kluci z kapely Poetika podepsali.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie












































