Svůj koncert "Plácni si s muzikou" zde měly sbory Sluníčko a Slunko. Hostem koncertu byla Náš sboreček na základce z Velké Bíteše. Sbory Vedel Olga Ubrová, Andrea Svobodová a Věra Havlišová. Zněly známé písničky z pohádek a hrálo se i na netradiční hudební nástroje.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie




























