Za HSC Velké Meziříčí se turnaje zúčastnil v kategorii BC1 Ivoš Smolík.
V základní skupině se Ivoš postupně utkal s Yanou Pielykhovou z TJ Halma Plzeň, s Marií Kučerovou z HSC Moravia a se Simonou Blažkovou z SC Jedličkův ústav Praha. V prvním zápase se Ivoši nedařilo umístit lepší míčky oproti soupeřce a po napínavém souboji zápas prohrál. Druhý zápas byl od počátku vyrovnaný, ale následně Ivoš využil nepřesností soupeřky a zápas jednoznačně vyhrál. O postupu Ivoše ze skupiny do čtvrtfinále se tak rozhodovalo ve třetím zápase. Zde se již nedařilo tak, jak by bylo potřeba a zápas Ivoš prohrál. Pro postup do čtvrtfinále chyběly tři plusové body v celkovém skóre.
Věříme, že se při účasti v dalších turnajích bude dařit lépe. Přejeme hodně štěstí.
Sportovní klub děkuje Národní sportovní agentuře, Nadačnímu fondu Františka Podstatzky Lichtensteina, Kraji Vysočina, městu Velké Meziříčí, IP Polná s.r.o., obci Vídeň a Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o. za finanční podporu v tomto roce.
Mediálním partnerem jsou NovinyVM.cz a Velkomeziříčsko.
Autor: Roman Smolík
Publikoval: -red-














