SK Fotbalová škola Třebíč 1:1 (0:0) FC Velké Meziříčí
Góly: 69. Zimmermann - 62. Plichta (pen.)
Rozhodčí: Vít Vojtěch - Denev Alex, Landsman David
Diváci: 196
ŽK: 1:3
Sestava FŠ: Procházka - Němeček, Zahrádka, Hráček (C), Matušina, Maňásek, Nnadi (68. Kojo), Dlouhý, Mucha (46. Hobza), Zimmermann, Vítek
Sestava FCVM: Sláma - Puža (C), Sysel, Šuta, Blažek (46. Havlík). Jonáš, Plichta, Chalupa, Maňhal (82. Chlup), Řehola (82. Starý), Hron
Hodnocení trenéra Martina Kasálka: "Prvních 25 minut jsme vůbec nechytli tempo utkání. Pak jsme se trochu srovnali a dostali se do hry. Ve druhé půli jsme šli do vedení a měli jsme i další slibné příležitosti, které je potřeba lépe dohrát. Vyrovnávací gól byl laciný, ale přijeli jsme si minimálně pro bod - a ten si nakonec odvážíme."
Další utkání se odehraje na Tržišti ve Velkém Meziříčí v pátek 30. 5. od 17:30 proti Velké Bíteši.
Dojděte fandit!
Autor: fcvm.cz, -red-
Publikoval: -red-












