„Tento koncert je vlastně reakce na vánoční koncerty, které měly u posluchačů úspěch. Tentokrát ale místo vyhlížení Vánoc budeme vítat léto,“ říká s úsměvem zpěvačka Aneta Kapčuková. Kapacita koncertu navíc pod širým nebem nebude tak omezená, jako tomu bylo ve vnitřních prostorách zámku. „Až na drobné výjimky budeme hrát méně známé české písně,“ láká Aneta diváky.
Kapela Na pohodu vznikla před dvěma lety tak trochu náhodou, když se její ženská část (Aneta Kapčuková - zpěv, Božena Mikysková - flétna, Radka Uchytilová - klavír) rozhodla odehrát několik vánočních koncertů v kostelích v Meziříčí a okolí. Z jednorázové akce se ale stala tradice, a tak se kapela rozrostla o další členy (Jiří Pól - basová kytara, Petr Švec - kytara, Zdeněk Štěpánek - rytmická sekce) a kromě koncertů nyní hraje také na svatebních obřadech.
Autor: Kateřina Maloušková
Publikoval: -red-













