V rámci závodního odpoledne si rodinné týmy vyzkoušely tyto disciplíny: skok z místa, slalomový běh a hod kriketovým míčkem. Vyšlo nám krásné atletické počasí a musíme pochválit všechny rodiče i děti, že se nám v tomto ročníku nikdo nezranil. Do sportování jsme dali radost i hecování a všechny předvedené výkony jsme velmi chválili. O to nám přece všem jde - strávit společný čas s dětmi a ještě si u toho zasportovat. Na závěr nechybělo focení a malé dárečky pro každou rodinu - diplom, nafukovací míč a nějaké dobroty.
„Běhej, skákej, házej rád, s rodinou to můžeš dát!“
Autor: trenéři atletické školičky: Jana Stará, Martina Nováčková, Pavel Psohlavec a Tomáš Villert
Publikoval: -red-
Fotogalerie




















