Náš tým složený z páťáků a čtvrťáků postoupil ze skupiny z prvního místa a posléze hladce prošel až do finále, kde porazil tým ze Ždírce nad Doubravou. Jejich výkon byl bezkonkurenční a po zásluze jsme celý turnaj ovládli.
Moc gratulujeme a jsme pyšní.
Autor: Zdeňka Pospíšilová
Publikoval: -red-
















