1. Jak byste zhodnotili jarní působení vašeho týmu?
Týmově hodnotím jaro jako úspěšné - obsadili jsme 3. místo, a co je ještě důležitější, u všech hráčů byl vidět velký individuální fotbalový posun. V této kategorii je samotné umístění až druhořadé.
2. Jaké zápasy se týmu nejvíce povedly a proč?
Celkově se jarní část herně povedla, i když výsledkově to někdy nevyšlo. Kdybych měl vybrat jeden zápas, byl by to domácí duel s Humpolcem, který jsme vyhráli 12:3. V tomto utkání se sešlo opravdu všechno - nasazení, taktika i týmová souhra.
3. Jaké zápasy se týmu naopak povedly nejméně a proč?
Paradoxně opět Humpolec, tentokrát však venkovní zápas, který jsme prohráli 1:10. Chybělo nám pět hráčů ze základní sestavy a v průběhu utkání se navíc zranili další dva. V takové situaci už bylo o výsledku rozhodnuto.
4. V čem měl tým silné stránky a v čem měl slabiny?
Naší silnou stránkou byla stejně jako na podzim týmovost a ochota hráčů obětovat se pro tým. Naopak slabinou byla šířka kádru z hlediska kvality, a také fyzická vyspělost - proti některým soupeřům jsme zkrátka byli méně urostlí.
5. Kdo patřil k nejlepším hráčům jarní části?
Nerad jmenuji jednotlivce, protože fotbal je kolektivní hra a bez týmu jednotlivec nic nezmůže. Pokud ale mám jedno jméno zmínit, pak Adam Maňhal.
6. Jak celkově hodnotíte působení týmu v celé sezóně?
Celkově sezónu hodnotím velmi pozitivně. Sešla se skvělá parta kluků z ročníků 2010 a 2011, které navíc skvěle podporují rodiče a fanoušci. Docházka byla výborná, kluci mají chuť se zlepšovat a navíc mají skvělý charakter. Pro trenéra je radost s takovým týmem pracovat.
Na závěr bych chtěl popřát brzké uzdravení výbornému hráči Kubovi Dohnalovi, který si ke konci sezóny vážně poranil koleno a čeká ho dlouhá léčba - celému týmu bude chybět. Držíme mu palce!
Kliknutím fotografii zvětšíte do nového okna.
Autor: trenéři
Publikoval: -red-












