Akce začala těsně po půl sedmé příjezdem předsedy hnutí Andreje Babiše, poslankyně Moniky Oborné a poslance Drahoslava Ryby. Předseda hnutí nejprve představil volební program, Monika Oborná také krátce promluvila o prioritách při práci pro občany. Každý z přítomných měl možnost klást jakékoli dotazy a dočkal se okamžité a jasné odpovědi.
Po hodinové debatě se zájemci mohli vyfotografovat s představiteli hnutí ANO a pokračovala neformální diskuze. Lidé všech věkových kategorií se ptali na vše možné a v uvolněné atmosféře bylo setkání velmi živé.
I když se v tento den jednalo už o páté setkání pro kandidáty do Poslanecké sněmovny, všichni byli vstřícní a zajímali se o každodenní problémy lidí.
Autor: Michal Drápela, starosta obce
Publikoval: -red-
Fotogalerie




































