Rezervaci procházky lze provést buď na telefonním čísle pokladny muzea: 778 777 169 nebo na e-mailu: pokladna@muzeumvm.cz.
Autor: -muz-
Publikoval: -red-
|
Těšit se můžete zejména na zajímavé informace a příjemnou procházku malebnými uličkami bývalé Dalimilovy ulice, jejímž vrcholem bude návštěva dominanty židovské čtvrti, a to budovy Nové synagogy. Stanovené termíny je nutné si předem objednat na pokladně muzea, odkud budou procházky ve stanovených časech také odcházet.
Rezervaci procházky lze provést buď na telefonním čísle pokladny muzea: 778 777 169 nebo na e-mailu: pokladna@muzeumvm.cz.
Autor: -muz-
Publikoval: -red-
Čtěte také
22. 10. 2025 - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Na Náměstí ve Velkém Meziříčí nepůjde elektrika! |
22. 10. 2025 - Motorkáři symbolicky ukončí sezónu na Fajtově kopci |
20. 10. 2025 - VELKÉ MEZIŘÍČÍ: Prodej lukrativních pozemků na Karlově za 10 milionů korun skončil fiaskem! |
1. 11. 2025 - Výlov rybníka u obce Závist |
Komentáře ke článku
| Nejnovější | Nejdiskutovanější | Nejčtenější |
NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email
redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.
Vše pro ONLINE:
webhosting -
e-mail hosting -
e-shopy -
fakturační systém -
SEO optimalizace -
NFC destičky na recenze.
Daturo – Fakturace pro OSVČ a malé firmy
Fyziodata - Digitální kartotéka pacientů pro fyzioterapeuty
Nastavení cookies