Zde však Velké Meziříčí své zastoupení nemá. Má je ale na vyšším stupni, totiž v krajském přeboru. Ten zahájil své boje v neděli 19.října - jenže tým Spartak VM A právě v 1.kole stál; v každém dějství totiž bude mít vždy jeden kolektiv volno.
Týž den ovšem začaly i partie regionální soutěže Vysočiny, kde účinkuje meziříčské béčko. To je složeno ze samých mladých hráčů.
◾️RSV 1.kolo, neděle 19.10.
TJ Žďár nad Sáz. E - Spartak VM B 2 : 3
Za hosty nastoupili:
Matyáš Štěpánek, Václav Suchánek a Šimon Plocek po jednom bodu za výhry v partiích - Lukáš Jan a Vít Nedoma 0 b.
Obě družstva, která se ve žďárské klubovně utkala, jsou vlastně juniorská. Naši nakonec měli o něco více štěstí.
Spartak Vel.Bíteš B - Gordic Jihlava E 4 : 1
Za domácí Čech, Blažková H., Beránek a Topinková po 1 bodu - Ošmera 0 b.
ŠK Havl.Brod B - Caissa Třebíč D 2,5 : 2,5
* Příští program:
2.kolo v neděli 9.listopadu
KP / Spartak VM A - TJ Žďár n.S. A
RSV / Spartak VM B bude mít pauzu.
Autor: Vladimír Pařil
Publikoval: -red-











