Naši kadeti U17 odehráli o víkendu venkovní zápas proti BBK Blansko. Kvůli nemocem jsme nastoupili v oslabené sestavě, ale kluci i tak bojovali a nevzdali se.
Začátek byl vyrovnaný, postupně se však projevila únava a soupeř svou aktivní hrou navýšil vedení. I přes nepříznivý výsledek tým ukázal nasazení a bojovnost.
Konečný výsledek 72 : 37.
Ve druhém utkání jsme nastoupili s pozměněnou obranou. Soupeř se sice zpočátku dokázal prosazovat, ale jakmile jsme si v obraně začali více věřit, začali jsme soupeři dělat problémy a dokázali jsme snižovat rozdíl ve skóre.
Kvůli zraněním z prvního zápasu jsme nastoupili v ještě omezenější sestavě, přesto byl výkon týmu výrazně lepší. Kluci ukázali bojovnost a chuť hrát naplno i přes nepříznivé podmínky.
Konečný výsledek 83 : 53.
Děkujeme hráčům za nasazení a rodičům za podporu v hledišti i na dálku!
Autor: Jan Novák
Publikoval: -red-















