Úvod programu patřil souboru Ikaros, jehož hudební vystoupení navodilo příjemnou adventní náladu. K občerstvení lákaly stánky rozmístěné nejen uprostřed náměstí, ale i po jeho celém obvodu, takže si každý mohl vybrat podle chuti.
Vzhledem k nepřítomnosti starosty i místostarosty se slavnostního zahájení ujala dvojice radních Andrea Vašíčková a Tomáš Bílek, kteří návštěvníky přivítali a uvedli symbolický okamžik večera.
Po společném odpočítávání se celé náměstí rozzářilo tisíci světýlek. Zářící výzdoba byla vidět napříč celým centrem města a vykouzlila atmosféru, která neodmyslitelně patří k začátku adventu.
Program završila působivá světelná show skupiny Pyroterra, která nabídla moderní vizuální podívanou a postarala se o velkolepé zakončení večera.
Autor: -red-
Publikoval: -red-
Fotogalerie




























































