Rodiče se se svými dětmi sešli na jednotlivých třídách, které byly v tento podvečer tematicky nazdobené. Na úvod děti svým rodičům zazpívaly čertovské a andělské písně, pohrály si v čertovské školičce a na závěr všechny třídy navštívil sv. Mikuláš se svojí družinou. Na všechny pak čekalo malé občerstvení.
Všem rodičům a dětem děkujeme za jejich spolupráci!
Autor: Kolektiv MŠ Čechova
Publikoval: -red-














