Třetí část byla nahoru dolů, chvíli jsme srovnaly, pak si soupeř zase poodstoupil. Ve čtvrté jsme ještě bojovaly o každý koš, ale už nám to tam tolik nepadalo a zápas skončil těsnou prohrou 46:51.
Do druhého utkání jsme naopak vstoupily výborně. Od začátku jsme si vytvořily náskok a celý zápas jsme ho držely. Soupeř postupně odpadal, my jsme se mu sice na chvíli přizpůsobily, ale holky znovu zabraly a bojovaly až do poslední minuty. I přes pár zbytečných chyb jsme si šly za vítězstvím a vyhrály 50:35.
Děkujeme soupeři za fair play zápasy a rodičům za skvělou podporu a atmosféru v hale.
Autor: Barbora Hugo
Publikoval: -red-
Fotogalerie






















