První utkání zvládly velmi dobře.. od začátku měly energii, dařilo se jim v obraně i v útoku a postupně jsme si vybudovaly jasný náskok. Byla vidět dobrá spolupráce, pohyb i chuť hrát. Výhra 44:71.
Ve druhém zápase se už projevila únava. Došly trochu síly, nedařila se jim střelba a bohužel neproměnily ani několik jasných šancí zpod koše. I přesto holky bojovaly až do konce, zápas odmakaly a dokázaly ho těsně zvládnout hlavně díky nasazení a obraně. Výhra 52:53.
Celkově ale velká pochvala za přístup, bojovnost týmového ducha.
Autor: Barbora Hugo
Publikoval: -red-
Fotogalerie























