Slavnostního aktu se zúčastnila řada významných hostů. Mezi nimi nechyběl hejtman Kraje Vysočina Martin Kukla, místopředseda Národní sportovní agentury Ing. Ivo Jebousek, starosta Velkého Meziříčí Alexandros Kaminaras ani místostarosta Martin Kaman. Přítomna byla také ředitelka školy Mgr. Petra Tomanová.
Do základního kamene symbolicky poklepali rovněž zástupci zhotovitelské firmy BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. v čele s jednatelem Karlem Věžníkem, architekti ze studia CUBOID ARCHITEKTI s.r.o. - Aleš Papp, Magdaléna Pappová a Eliška Drbalová, radní města JUDr. Andrea Vašíčková a Ing. Tomáš Bílek či ředitel Sportoviště Velké Meziříčí Ing. Michal Hořínek.
Nová sportovní hala vznikne v bezprostřední blízkosti střední školy a podle zástupců města by měla sloužit především pro výuku tělesné výchovy, tréninky sportovních oddílů i pořádání sportovních akcí.
Stavba sporotvní haly by měla být být dokončena v polovině roku 2027.
Autor: -red-
Publikoval: -red-
Fotogalerie














































