V prvním zápase nás srazila hned první čtvrtina.. nedařilo se nám zakončení, zatímco soupeř trestal naše chyby jednoduchými koši. I když byla druhá čtvrtina z naší strany nejlepší a dokázaly jsme si pomoct presinkem, ziskem míčů a rychlými protiútoky, ztrátu jsme už nedokázaly stáhnout.
Občas jsme sice zvládly návrat do obrany, ale chyběla nám větší důslednost.. přicházely fauly nebo jsme byly v obraně pozdě a soupeř toho dokázal využít. Doplatily jsme také na nepřesné přihrávky a zbytečné ztráty.
Proti takto kvalitnímu soupeři je ale potřeba vyzdvihnout, že když jsme na něj zatlačily, dokázaly jsme ho dostat pod tlak a vynutit si chyby, často i víc, než jsme samy udělaly.
Ve druhém utkání už byla znát i únava a celkově nám chyběla větší koncentrace.
Před sebou máme ještě dva dvojzápasy a námi pořádaný turnaj, po kterém sezonu uzavřeme.
Autor: Barbora Hugo, BK Velké Meziříčí
Publikoval: -red-












