Organizátorem zájezdu je místní základní organizace Českého zahrádkářského svazu, která dlouhodobě podporuje vztah k přírodě i zahradničení. Výlet je otevřen nejen členům svazu, ale i široké veřejnosti.
Odjezd autobusu je naplánován na 7:00 hodin od Domusu ve Velkém Meziříčí. Cena zahrnuje dopravu - členové svazu zaplatí 100 korun, ostatní zájemci 300 korun a děti 150 korun. Platba probíhá při přihlášení, přičemž organizátoři upozorňují, že při odhlášení méně než týden před odjezdem se částka nevrací.
Zájemci se mohou hlásit nejpozději do 19. dubna 2026 u paní Švejdové na adrese Radnická 13 ve Velkém Meziříčí, případně telefonicky.
Výstava Flora Olomouc patří mezi nejvýznamnější zahradnické akce v České republice a každoročně láká tisíce návštěvníků. Nabízí nejen bohaté květinové instalace, ale také doprovodný program, prodej zahradnických potřeb či regionálních produktů. Pro účastníky zájezdu tak půjde o ideální kombinaci inspirace, relaxace i společenského setkání.
Pokud tedy hledáte tip na příjemně strávený jarní den, výlet do Olomouce může být tou pravou volbou.
Autor: Mgr. Marcela Zralá tajemník ZO ČZS Velké Meziříčí, -red-
Publikoval: -red-












