V pondělí 18. května bude uzavřen vjezd do středu náměstí. Stavaři zde začnou s frézováním vozovky na horní straně. O den později budou práce pokračovat také na parkovišti před drogerií TETA a ROSSMANN, kde dojde k odstranění asfaltového povrchu.
Průjezd Radnickou ulicí má podle města zůstat zachován včetně napojení na hlavní tah. Přesto lze očekávat komplikace hlavně v dopravní špičce a omezené možnosti krátkodobého parkování v centru.
Do doby zahájení výkopových prací bude možné na vyfrézované ploše ještě dočasně parkovat.
Autor: -red-
Publikoval: -red-












