Z našeho klubu se zúčastnila turnaje U13 Klímová Sabina konaném v Jihlavě, kde se nakonec umístila na 14 místě.
Další turnaj proběhl ve Štokách kategorie U15, kde skončil na 10 místě Buk Lukáš a poslední akcí byla nejtěžší kategorie U17-19 hrané ve Velké Bíteši, kde startoval zase Luky a po těžkých bojích bral nakonec 15 místo.
Tímto náš oddíl gratuluje naší jmenované mládeži.
Autor: Petr Klíma, stolní tenis Velké Meziříčí
Publikoval: -red-















