Ve sportovní hale TJ Sokol Dolní Cerekev se nakonec vítězem kraje Vysočina kategorie chlapců stali studenti Gymnázia, VOŠ Ledeč nad Sázavou. Mezi děvčaty si tentokrát suverénně vedly žákyně ZŠ Oslavická, které postupně zdolaly Gymnázium, VOŠ Ledeč na Sázavou 14:7, dále udolaly studentky Gymnázia Velké Meziříčí 13:10 a v posledním duelu jednoznačně přehrály ZŠ Otokara Březiny Jihlava 21:7. Velkomeziříčské gymnazistky nakonec obsadily třetí příčku, když porazily žákyně ZŠ Jihlava 13:4 a podlehly Gymnáziu, VOŠ Ledeč nad Sázavou v poměru 10:12.
Nejlepší týmy si tím vybojovaly právo účasti v kvalifikaci krajů Vysočiny, Jihomoravského a Pardubického, která proběhne 10.ledna 2012 v Brně. Vítězové, kteří vzejdou z této kvalifikace, pak mohou na přelomu ledna a února 2012 bojovat ve finále Poháru AŠSK ČR základních a středních škol v Jindřichově Hradci.
ZŠ Oslavická: Zezulová Kristýna(1), Doležalová Romana(2)-Partlová Markéta(17), Sedláčková Klára(10), Janečková Denisa(5), Bačová Soňa(4), Kopečková Kateřina(5), Zezulová Veronika(2), Koudelová Tereza(1), Uhlířová Eva(1).
Gymnázium VM: Vávrová Michaela-Závišková Iva, Studená Kateřina, Rosová Terezie, Doleželová Kateřina, Lázničková Andrea, Karásková Jana, Úlovcová Veronika, Vondráčková Iveta.
Autor: Vincenc Záviška
Publikoval: -kas-












