MILWAUKEE: Nová prodejna ve Velkém Meziříčí!
Dnes je 23. září 2023, svátek má Berta, zítra Jaromír.
  • Prostranství u městské synagogy je stále vylepšováno.
  • Studenti a žáci místních škol v pátek dopoledne ve velkém sále Jupiter clubu viděli úspěšné představení místních ochotníků ŠNB Zkrocení zlé ženy. Repríza pro veřejnost bude zítra v sobotu 23.9. ve 20 hodin taktéž v Jupiter clubu.
  • Čekárna vlakové zastávky na Družstevní ulici byla "vyzdobena".
  • Díry na Družstevní ulici úspěšně zalepeny. Celá rozpraskaná silnice i chodníky by si zasloužily větší rekonstrukci.
  • V neděli odpoledne se uskuteční dračí létání s Dózou na Fajtově kopci.
  • Na ulici Čechova začala gen. rekonstrukce chodníků.

Starosta Necid: Takové silvestrovské oslavy se nesmí opakovat

- - 6. 1. 2012 - komentářů  0
Starosta Necid: Takové silvestrovské oslavy se nesmí opakovat
Starosta Necid: Takové silvestrovské oslavy se nesmí opakovat
Starosta Necid: Takové silvestrovské oslavy se nesmí opakovat
Starosta Necid: Takové silvestrovské oslavy se nesmí opakovat

Dozvuky letošní silvestrovské oslavy na náměstí jsou stále patrné. Veřejnost i vedení města jsou znepokojeni událostmi, které se staly.


Silné výbuchy neznámé pyrotechniky mezi lidmi, rozbité okno bytu rodiny Vaňkátových nad papírnictvím, podnapilá nezletilá mládež, agresivní výtržníci, rozbíjení láhví, napadení a pořezání mladé dívky, nepořádek v centru města, převrácené květináče… to byly oslavy příchodu nového roku 2012 na náměstí ve Velkém Meziříčí.

 

Můžu vám slíbit, že se od příštího roku lecos změní. Budeme posilovat pořadatelskou službu. Městskou polici i státní policii. Chceme posílit i o pracovníky technických služeb, kteří budou průběžně uklízet. Přidáme více kontejnerů,“ vypočítává budoucí změny starosta Necid. Rozdávat se budou i pokuty. Rozbití láhve na náměstí může stát výtržníka až 500 Kč (bloková pokuta), za výtržnosti bude hrozit pokuta 1000 Kč. Od příštího roku budou po obvodu náměstí hlídky ve složení  strážník městské policie, hasič (dobrovolný popř. i profesionální) a člen úklidové čety TSVM. Jedna hlídka státní policie bude objíždět náměstí v hlídkovém voze.

 

Rada zvažovala přesunutí ohňostroje do podvečerních hodin na Nový rok, nakonec se však přiklonila k tradici a odsouhlasila konání pyrotechnické show na půlnoc 31.12. Podle slov starosty by se situace téměř nezměnila, lidé by přišli na náměstí stejně. Naneštěstí na letošní Silvestr nevyšel silný mráz, který by všechny oslavence brzy vrátil zpět na místa oslav v budovách. Navíc by se odpalování ohňostroje na Nový rok mohlo, tak jako v jiných městech, stát jakousi přehlídkou politických vystoupení, než oslavou příchodu nového roku.

Informace od mluvčí Policie ČR – Žďár nad Sázavou


Z přečinu výtržnictví jsou podezřelí dva muži ve věku 19 a 22 let. Oba muži se hned v počátku nového roku 1.1.2012 ve Velkém Meziříčí nejprve slovně a potom i fyzicky napadali. Starší z mužů při potyčce použil i nůž, kterým před sebou šermoval. Tím ale způsobil zranění na ruce mladé ženě, která se snažila oba muže uklidnit.

 

 por. Mgr. Jana Martincová

 

Informace od vedoucí obvodního oddělení Policie ČR – Velké Meziříčí


Případy Policie šetří, v současné době bychom se neradi z taktických důvodů k věci vyjadřovali, neboť je to v šetření. Navíc správně uvádíte, že zraněné dívce nebylo ještě ani 15 let, proto v tomto případě zveřejňování konkrétních informací není možné.

 

npor. Navrátil, Policie ČR OOP Velké Meziříčí


Neoficiální informace

Velmi dlouhé objetí podnapilé 14tileté dívky s mladým mužem se přestalo líbit jejímu ukrajinskému partnerovi a pokusil se oba roztrhnout. Přičemž došlo ke sporu dvou mladíků. Jeden z mladíků vytáhl nůž a při napadení nešťastnou náhodou pořezal ruce dívky. Dívka v šoku upadla do střepů ležících na zemi. Rozříznutou rukou si rozmazala krev po obličeji. Protože v této vypjaté situaci hrozilo obecné ohrožení, vzali městští strážníci útočníka s nožem do policejního automobilu, což se však nelíbilo kamarádům zraněné dívky a chtěli útočníka linčovat. Nakonec se podařilo zasahujícím policistům situaci uklidnit.

 

Nám se podařilo vypátrat, že podle neověřené informace je jeden z podezřelých výtržníků v případu pořezané dívky synem zastupitele. Další informace zjišťujeme a budeme vás informovat.

 

 


Autor: -kaš-

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

img-4763.jpg  img-4765.jpg  img-4766.jpg  img-4768.jpg  img-4769.jpg  img-4771.jpg  img-4773.jpg  img-4774.jpg  img-4775.jpg  img-4776.jpg  img-4777.jpg  img-4778.jpg  img-4779.jpg  img-4780.jpg  img-4781.jpg  img-4782.jpg  img-4783.jpg  

Čtěte také

12. 5. 2023 - Stará synagoga promluví historií

Stará synagoga promluví historií
Velké Meziříčí je město s bohatou židovskou historií, která s určitostí sahá až do roku 1636.

9. 8. 2023 - První a nejnákladnější z letních oprav silnici již proběhla V Potokách

První a nejnákladnější z letních oprav silnici již proběhla V Potokách
Do konce letních prázdnin má dojít na pěti místech ve městě k opravě povrchů silnic.

15. 2. 2023 - Hejtman Kraje Vysočina zavítal na velkomeziříčskou radnici

Hejtman Kraje Vysočina zavítal na velkomeziříčskou radnici
Dnes, tedy ve středu 15. února, navštívil velkomeziříčskou radnici hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek.

1. 6. 2023 - Vážná nehoda na silnici II/602 u obce Ruda

Vážná nehoda na silnici II/602 u obce Ruda
Ve čtvrtek 1.6. kolem půl osmé večerní se stala vážná dopravní nehoda na křižovatce u obce Ruda.


Komentáře ke článku

Počet komentářů 66.

[1] Vložil: Pája , 6.1.2012, 20:04:39
MŮŽE SI ZA TO SAMA !SLEČNA M.S
[2] Vložil: občan, 6.1.2012, 20:05:06
A opět nic neříkající informace.Pokud nepadnou jména,jsou informace k ničemu.Jsem dost starý,a za celý život jsem nepotřeboval vítat oslavy výbušninami.A taky oslavuji,i když v poslední době není opravdu co.Na jedné straně se pláče,že na nic nejsou peníze,ale bouchat na Silvestra se musí,ať to stojí cokoliv.Další věc.Různí ochránci celý rok bojují za ochranu zvířat,hlavně psů,ale poslední den v roce někteří zapomenou,a bouchají.To jim nevadí,že pes trpí.Další otázka.Kdo tu pořadatelskou službu bude platit?Zase všichni z daní.Nebo tam hasiči,policie,pracovníci TS,půjdou zadarmo,jako humanita?To bych se na ně šel podívat.
[3] Vložil: Petra, 6.1.2012, 20:05:17
ale to že slečna byla podnapila a nebylo jí ani 15 let , to už nezveřejníte že ?
[4] Vložil: Hanka, 6.1.2012, 20:21:49
..a teď si ji pořádně vychutnáme...když se má líp než my, je hezká, s rodiči má asi dobrý vztah..ve škole je taky bez problémů...tak konečně něco, kde se my zamindrákovaní a závistiví šmejdi vyřádíme juchuuu a přidejte se všichni ať je nás co nejvíc..předem vám všem díky
[5] Vložil: anna, 6.1.2012, 20:26:48
slečna Petra asi neumí číst nebo co...??? já teda nevím ale já bych se do toho nepletla, když má toho ukrajinskýho přítele ale zas na druhou stranu, tady píšou všichni anonymně, takže tady je každej frajer
[6] Vložil: X, 6.1.2012, 22:52:21
Především nechápu rodiče slečny - ''objeti''. Absolutní nezodpovědnost! Kdyby pili společně doma, zalezla do postele a spala a nelezla by na ulici,a ještě se tam někde objímala s jiným, než s ukrajinským přítelem, nic by se jí nestalo. Ukrajinského přítele bych se moc nebála. Velké ego, žádné činy. Taky je rozhodně lepší nemotat se do bitky mezi klukama, tohle nikdy nedopadá dobře. A úplně absurdní je ještě se vyfotit s pořezanýma rukama a dobitým obličejem, a vložit tuto fotku na sociální síť Facebook, je už úplně ubohé. Jakoby ještě chtěli, aby je snad někdo litoval...? Můj názor - mužou si za to sami.
[7] Vložil: Míra, 6.1.2012, 22:52:25
Že by konečně pan starosta pochopil,že v 6 lidech městské policie nelze zajistit pořádek ve 12-ti ticícovém městě????? Dva strážníci na oslavy silvestra je terno!!!! Ale klobouk dolů, že to strážníci zvládli!!!
[8] Vložil: Peta, 6.1.2012, 22:52:43
Hanka: To bylo hodně trapný, jestli jsi její kamarádka a ona má stejný IQ jako ty, tak bych se vsadil, že ve škole bezproblémová není. Ono stačí, že ve 14 letech byla opilá na městě a má Ukrajinskýho přítele, který je nejspíš o dost starší než ona.
[9] Vložil: Eva, 7.1.2012, 09:14:16
Nechala bych ty co chytnou při znečišťování veřjného prostranství pěkně uklidit celé město. Jen ať si to vyzkouší. Mám pocit, že toto by na ně mělo mnohem větší vliv než nějaká finanční pokuta, kterou za některé mládežníky můžou zapalit rodič, ale fyzická práce by je mohla poučit. Z pokuty si nikdo moc nedělá.
[10] Vložil: Ernesto, 7.1.2012, 09:14:26
Závidíte jí nebo co ..? Že si může dovolit staršího inteligentnějšího přítele než máte vy .. Jestli vůbec s váma někdo může vydržet ..!!:-D Ste mi k smíchu ..:-P
[11] Vložil: Michal, 7.1.2012, 09:15:23
Doufám že je panu autorovi tohoto článku jasné že tam je rasistycký podtext.Je to urážlivé a nepravdivé to co jste vypsal nevím kde jste k tomu přišel ale když je útočnik synem velkomeziříčského zastupitele tak mi vše začiná být hned jasné myslím že je jednodužší říct že za všechno může nějaký 'Ukrajinec' ale člověk si nemůže vybrat rodiče ani to odkud je ... to že se někdo chová jako **** není tím z jakého je státu ale jak je vychován a jakou má povahu i češí,slováci,ukrajinci,němci,tataři,maďaři... a kdokoliv jiný může být psychycky narušený ale jsou normálňí lide kteří žiji v míru a problémum se vyhýbaji ...každý normální člověk by se zachoval stejně jako přitel postraždalé dívky co kdyby šlo o vaší přítelkyni,dítě taky by jste chtěli linčovat utočníka a nemluvě otom jak by vám bylo nepřijemné kdyby nějaký s prominutím za slovo blb napsal takový nesmyslný článek v kterém se otevřela bujna fantazie deseti letýho dítěte který viděl scifi film a zdají se mu otom noční můry ... vás komentujicí lituji kdyby jste aspon popřemýšleli otom co píšete mohlo se to stát komukoliv jinému třeba i vám zkuste se nad tím zamyslet pokuď i vám přijde pár co jde za ruku s dobrou náladou a přeje přátelům vše nejlepší do nového roku tak nebezpečný že naně musite vytáhnout nůž a zautočit tak tedy klobouk dolů před lidmi co si to myslí
[12] Vložil: Věra, 7.1.2012, 09:16:43
No koukám, že tady všichni ví jak to doopravdy bylo...je úplně ubohý jak si to tady všichni užívají a ví prd..napadlo třeba někoho jak jim asi je? Vím přesně, že ta holka je naprosto v pohodě jak ve škole tak i doma, kde byla celýho Silvestra a to že má ukrajinskýho přítele, kterýmu je 19 je snad její věc, nevím komu to připadá o dost starší a hlavně si myslím, že je rozdíl jestli jde o Ukrajince, který se sem nastěhoval, bydlí na ubytovně a dělá tady bordel nebo kluka jehož maminka je z Ukrajiny, ale on je zde od malička a navštěvoval tady od MŠ až po učňák a je to hodnej kluk, kterýmu se spousta českých kluků nevyrovná..to že se s útočníkem popral je snad logický, když jeho přítelkyni držel, když si přála s cizím klukem a pak se mu nelíbilo když ji ten co ji pořezal nechtěl pustit, aby mohli jít dál..Mimochodem kdyby někdo z vás viděl jak ten útočník vypadal tak se mu ani nedivím. A co se týče rodičů tak byla celý večer s nimi a viděla jsem je i po půlnoci na městě..že spolu nechodili za ruku mě ani nepřekvapuje..a to co se stalo byla otázka deseti minut..tohle všechno jsem vypověděla i na policii, takže nemám důvod lhát, proto prosím toho kdo o tomto nic neví, aby se do diskuze raději nezapojoval..pak je totiž trapný on a až vyjde pravda najevo bude za blbce sám před sebou..
[13] Vložil: Věra, 7.1.2012, 09:16:45
X: oni dali nějaké fotky na sociální síť ?? No to jsem se zase pobavila..jasně oni totiž neměli nic jiného na práci než v té chvíli fotit..aby to pak rychle mohli dát na Facebook, co vím já tak by na to nejradši všichni zapomněli..tady se zas někdo snaží být vtipnej..ale trochu na nepravém místě..ale můžete nám tady nechat adresu na tu fotku..rádi by se asi podívali všichni..chytračko..
[14] Vložil: Franta, 7.1.2012, 09:57:32
Ok pristi rok posleme vsechny policajty na namesti a vytrznosti se presunou nekam jinam... Pan starosta si predstavuje vsechno moc jednoduse:D Na namestich v jinych mestech tento druh reseni vzdali a pred silvestrem odvazi kompletne vsechno co je mozne poskodit, odnest, prevalit atd...
[15] Vložil: Marek, 7.1.2012, 13:00:46
Věra : Když nevěříš, že žádné fotky na sociální síti Facebook nejsou, tak se podívej na profil "objeti" a uvidíš hned.
[16] Vložil: X, 7.1.2012, 13:01:04
Věra: Tady asi někdo ''objeť pořezání'' zná moc dobře že? Že by maminka? Vaš nazor vam neberu, chytračka nejsem, to neřikam . Každá matka by bránila svoje dítě, ale ne každá matka by dovolila svému dítěti se opít, ani ne v 15ti. Nad tím se taky zamyslete . To je podle mého případ pro sociální pracovníky.
[17] Vložil: X, 7.1.2012, 13:01:07
*Věra. řekněte mi jakým způsobem vam tu fotku mam poslat, klidně pošlu ;)
[18] Vložil: Nejmenovaný, 7.1.2012, 13:01:36
Neoficiální informace ...(hrozilo obecné ohrožení, vzali městští strážníci útočníka s nožem do policejního automobilu, což se však nelíbilo kamarádům zraněné dívky a chtěli útočníka linčovat. Nakonec se podařilo zasahujícím policistům situaci uklidnit)Útočník by mněl kamarádům zraněné dívky děkovat,zato že drželi přitele postraždalé aby se k němu nedostal. Já jsem ho držel byli jsme čtyři kdo ho držely plus policisté a mněli jsme velké problémy, ho udržet do té doby než mu jeden s policistu začal lámat ruce kdy mu nasadily pouta a posadily do policejního vozu
[19] Vložil: Markéta, 7.1.2012, 14:21:20
Líbí se mi jak tu všichni kritizujou ale stát se to jeho dítěti , myslím ,že by vyšilovali ještě více. Nebo přítelkyni , podle vás její ,,ukrajinský,, přítel tu zní jako nějaky starý chlap z ubytovny , který chodí každý den do hodpody atd.. Nehledě na to , že je tu psané , že mu je 19 ale to už asi nikdo nečte.. Neznám moc dobře přítele zraněné dívky ale vím , že není jakkoliv nebzpečný. Vůbec nevím proč sem tyhle články dávají a vůbec dávají možnost je ještě komentovat. Je jasný , že někdo kdo závidí nebo nemá rád dotyčné osoby , bude psát to co píše teď a tady. Je to ubohost. Ale zamyslete se nad tím .
[20] Vložil: Věra, 7.1.2012, 14:21:34
foto prosím poslat na beruverus@seznam.cz děkuji
[21] Vložil: Věra, 7.1.2012, 14:21:45
Hlavně že jste všichni přesvědčení že byla opilá...to je sranda..nikoho už nenapadne, jak je případ zmanipulovaný, protože otec útočníka je zastupitel..až uvidím testy pak můžu něco řešit..zatím nic takového předloženo nebylo...ale tak hlavně že je o čem mluvit a koho napadat..
[22] Vložil: Radoslava, 7.1.2012, 14:22:09
Nemohu si pomoct ale ve vašich komentářích mi tak trošku příjde závist. Chcete být jako zraněná dívka , všude se o Vás povídá , všude se říká Vaše jméno a vše se točí jen kolem Vás to jste si vždy určitě přáli..Ale asi netušíte jak té dívce teď musí být . Vemte si kdyby se to stalo Vám. Já na městě zaplať Pánbůh nebyla , takže jsem to neviděla ale hned druhý den slyšela. Verzí bylo docela dost , každý říká něco jiného a mě se doneslo , že dívka je celá pobodaná. Každý by si měl hledět svého a ne se starat o problémy ostaních
[23] Vložil: adelka, 7.1.2012, 15:30:54
Ano fotku si hnedka dali na socialni sít facebook, a místo aby stím policie něco udělala, že 14 letá pořezaná slečna , byla opilá, tak to neřešijou . Že by to bylo rodičma ??? holt rodina S.....á se nezapře ..... Známa firma že ?
[24] Vložil: lída, 7.1.2012, 15:31:10
Věra : Slečna Michaela opilá byla, viděla jsem ju na náměstí ze svým přítelem , plus další lidi, a jestli jste její maminka , tak jste ubohá když ju tady krijete !
[25] Vložil: Diana, 7.1.2012, 15:31:37
Nastesti jsem taky na namesti nebyla a jsem zato rada.Taky jsem slysela verzi nekolik.Např.: 1.)Že divka byla velmi opila,proto se bodla do rukou sama. 2.)Pobodal ji jeji pritel,se kterym se pote hned rozdesla. 3.) Bodli ji kamaradi,pred kteryma se vecne jen predvadela. Divku neznam osobne,ale podle videni ano.Nevim,co si o ni mam myslet.A pokud dala na Facebook fotku,kde je videt krev atd,tak to uz opravdu prestavam chapat A taky nevim,co dela 14 holka o Silvestru navecer venku..
[26] Vložil: Zdeňka , 7.1.2012, 21:41:00
slečna by se měla vzpamatovat, a nepsat si na FB to jak měla obličej od krve apod. Její rodina z ní dělá chudáčka, a jí se to líbí ! Omlouvám se jestli někomu tímhle ublížím, ale je to tak . Rodinu S.......... znám docela dobře :)
[27] Vložil: Dianka, 7.1.2012, 16:01:49
Proč tu všichni řešíte zda opilá byla nebo ne ?? je to snad článek o tom ?? Jde tu o to , že ji muž pořezal i kdyby byla nebo nebyla opilá ,stejně se to stane.
[28] Vložil: Jitka, 7.1.2012, 16:03:24
Jak Vám to všem jde psát anonymně že ??
[29] Vložil: X, 7.1.2012, 21:40:42
Naprosto souhlasim s (pani..? ) Zdeňkou.. Také jsem slyšela i jiné verze: že ji pobodal muž v černém kabátu kterého policie i s ukrajinským přítelem honili po Meziříčí ale nenašli ho, muž v kabátu pláchnul a podobně. Ale jen doufám že nebude přehlédnuto to, že dívce nebylo ani 15 a byla opilá. To je taky dost podstatný fakt. Nevím co by mel kdo slečně závidět. S........ také znám,nikde se o nich mimochodem nemluví moc dobře... To už je ale další věc... Jen doufám že slečna ponese za svoji opilost následky. Já ji též videla na silvestra na náměstí i s přítelem a jinými lidmi, dokonce u nich před domem s lahví alkoholu v ruce.Jasně, případ je samozřejmě celý zkorumpovaný.. Ale prosím vás, jděte ''Věro''... Braňtě ji, pravda doufám vyjde najevo.
[30] Vložil: Natálie, 7.1.2012, 17:42:48
Je psané , že k tomu alkoholu důkaz nemají ..
[31] Vložil: Karolína, 7.1.2012, 17:43:56
Tady někde vyloženě chce aby ta slečna měla problémy.. Nojo to jsou ty svi** který buď závidí nebo jsou škaredý nebo na ně rodiče nejsou hodní atd.. :))
[32] Vložil: občan, 7.1.2012, 20:52:15
A obě policie byly v práci,nebo na Silvestru?Pokud jsou po půlnoci děti venku,není to trochu divné?Není to práce pro sociálku?Nebo budem přivírat oči,že je Silvestr?O alkoholu ani nepíšu,to je zbytečné.
[33] Vložil: elda, 7.1.2012, 21:40:07
A proč by to jedný slečně mělo projít , a dalším 20 děckám by to projít nemělo ? není to tím že rodina s.......... upláceli nebo něco ? !
[34] Vložil: Jolana, 7.1.2012, 21:39:22
Tak to je dobrý tak Míšu a její rodinu už jste tady pořešili a kdy přijde na řadu útočník pan M....... z Uhřínova?
[35] Vložil: X, 7.1.2012, 20:54:02
Věra: email vám to foto klidně pošlu - komukoliv.
[36] Vložil: jana, 7.1.2012, 20:54:16
a už sis to pořádně užila Gábi nebo přidáš ještě něco pikantního???
[37] Vložil: necum, 7.1.2012, 21:37:34
m........ si za bodnuti muze sama nema se do vseho sr*t herecka
[38] Vložil: RealShit, 7.1.2012, 22:40:03
Nechápu, co tady všichni řešíte, myslím že by jste si všichni do jednoho co jste tady měly zamést před vlastním prahem to nemáte nic lepšího na práci že tu řešíte tohleto? Kdyby se jednalo o vás tak ste strašně dotčení ale jakmile se můžete na někom povozit vy, tak to si dáte všichni že? Myslím že bude lepší to nechat na policii... tohle je dementní... té slečně už 15 bude neříkám že je to závratný věk ale neříkejte že vy jste nikdy nezůstaly takhlek déle venku neříkejte že jste nikdy nepily před 15ti rokama alkohol !!! všichni ste stejný ....... do jednoho.
[39] Vložil: janca, 7.1.2012, 22:40:49
a Anetka aby nebyla pozadu :D
[40] Vložil: rejpal, 8.1.2012, 09:19:32
Může pan starosta uvést částku,kterou stálo to vítání Nového roku,městskou pokladnu?Nedávno se zde psalo,že město a okolní obce koupili nějaký přístroj do záchranky.Jistě dobrá investice.Ve městě není pohotovost,nejsou peníze.Kdo měl tu smůlu,a musel,třeba o víkendu,tyto služby využít,v NM,TR,JI,nebo jinde,ví,že na něj nikde nečekali s otevřenou náručí.Vím,že částka vyhozená za Silvestra,by na to nestačila,ale věřím,že kdyby se město a okolní obce složili,pohotovost by mohla fungovat.Ve městě,nebo na Mostištích.Pořád by to bylo blíž.Jinak je zde několik příspěvků k zamyšlení,některé,jak se říká,potrefená husa kejhá,jsou dílem bezmozků.A to ještě nepsal MK.To by teprve bylo křiku.34,místo teček,písmena.
[41] Vložil: Miki, 8.1.2012, 13:50:00
Nevím proč se tady řeší to že byla napitá a je jí 15 let protože takových se na silvestra po Velmezu fláká strašně moc. Já bych se spíš zaměřil na toho blba kterej v takoví situaci na druhýho vytáhne nůž...podle mě takoví člověk nepatří do společnosti normálních lidí. Teď vytáhl nůž a někdy to může být třeba pistole a někoho zabije protože se mu nebude líbit že někdo třeba nedopatřením strčí do jeho holky!!!
[42] Vložil: Misa Sazavova, 8.1.2012, 13:53:45
Slecna si za to muze sama.A jestli si mysli,ze kdyz si na Facebook da fotku,kde ma vsude krev a lide ji budou litovat typu: Jejda M......., brzy se uzdrav.Je mi to lito.. Tak je teda uboha (Muj nazor;))
[43] Vložil: zdena, 8.1.2012, 17:26:44
:D no je vidět že slečna M... S....... má přehled :D :D :D
[44] Vložil: Jiří Michlíček , 9.1.2012, 15:31:42
Pečlivě jsem si prostudoval všechny příspěvky k odpornému chování občanů našeho města a případu údajně pořezané nezletilé dívky. Nevím, zda existují důkazy o tom, že byla ve svém děckém věku podnapilá, ale vlastní-li takový důkaz příslušné pořádkové orgány, budu žádát, aby s rodiči nezletilé bylo zahájeno jejich trestní stíhání pro zanedbanou rodičovskou péči. A dále žádám redakci těchto stránek, aby nezveřejňovali podvržené snímky. Fotka, která je na titulu je amatérská fotomontáž. Ve skutečnosti není pozadí snímku a ruka vyfotografovaná jedním záběrem, ale zakrvavená ruka je do snímku dodatečně namontovaná. Nevím zda se jedná o ruku levou či pravou a jednaz nich je proti té druhé zrcadlově otočená, což dokazují shodné krvavé obrazce.
[45] Vložil: Sarka, 9.1.2012, 16:03:37
No jo .. slecna to dohrala kam chtela .. :D jenom aby byla dulezita.. :)) nic proti M.S :)) ale muzes si za to sama nemas se cumlat z nekym jinym.. ;)
[46] Vložil: selský rozum, 9.1.2012, 16:03:39
Mě se líbí jak tu každý řeší, jestli byla nebo nebyla napitá... když jí je "jen" 14 let. Spíš k zamyšlení je chování toho agresora!!! A jinak si myslím, že min. 80% dětí mezi 13-14 roky co byli na náměstí, tak by nadýchali, takže příště rok pan starosta objedná komando policajtů a bude se zatýkat jak o život a spousta rodičů bude mít problém se sociálkou... a mezi nima bude běhat jeden "normální" člověk a bude vytahovat kudlu a řezat jak o život, jak ty napité tak i ty nenapité, i mladé i staré... bravo!!!
[47] Vložil: X, 9.1.2012, 21:00:05
A když to není chyba obviněného ani zraněné opilé dívky,pak je to chyba starosty,popřípadě místostarosty,že? Vážení-mlčeti zlato! Práce, co zastávají oba dva je fůra a my bychom měli být rádi za to,že ji odvádí a jak. Ruku na srdce, kdo by řešil příštího Silvestra jinak než posílením hlídek a strážníků? Jiná možnost zkrátka není a můžeme si za to jen my sami :-)
Jinak policistům a všem ostatním co pomáhali věc urovnat patří velký obdiv!
[48] Vložil: občan-p, 9.1.2012, 21:02:11
Proč je zde řešeno jestli pan starosta udělal chybu nebo ne opravdu netušim. Zde by se měl člověk zamyslet jestli tato slečna měla co dělat po 10hodině venku bez dovršení 15-ti let. Proč agresor vytáhl nůž. Jak se bude řešit podnapilý stav slečny a jak napadení obviněného. A sama slečna si sáhne do svědomí, proč se tomu tak stalo, zda polibky k přivítání nového roku nebyly příliš vroucí a zapříčinili pak potyčku. Pak by se měli řešit ti, kterým schází soudnoust a rozum k tomu, aby neodpalovali nebezpečnou pyrotechniku v podnapilém stavu mezi lidmi. Chování některých lidí mě zaráží. A ano, je potřeba sjednat pořádek a jen tím, že posílíme stavy policistů! Aby odstranili z ulici podnapilé mladistvé, zamezilo se nepořádku a dohledli na klidný průběh celé akce. A pokuď máte někdo lepší nápad, jak takovým činům zabránit, pište je sem. Jsem na vás velice zvědav :-)
[49] Vložil: Ota 22, 9.1.2012, 21:23:22
Jen se divím. 14-ti letá dívka,takzvaně pod zákonem, neboť je podle zákona ještě dítě a má 19-ti letýho přítele?(přítel a kamarád je tošku rozdíl jestli mi rozumíe)Si myslím,že to trošku zavání trestním činem (např. pohlavním zneužíváním). Nebo spolu chodí jenom do cukrárny? :-) Jen mě to tak napadlo.
[50] Vložil: Tom, 9.1.2012, 21:46:38
Hm nejlepší by bylo pořádat veškeré akce Ne na Náměstí.....ale na předem k tomu připravené ploše.....Nikdo není zvědav na stále se opakující se akce .....na které chodí jen ožralci......
[51] Vložil: teta tr, 10.1.2012, 13:22:39
Nebylo by třeba posilovat strážníky,policisty ,záchranku,technické služby, kdyby se každý choval jak měl.Je to všechno o výchově.Každej mladej si myslí," Je demokracije můžeme si dělat co chceme", my známe svoje práva atd., ale zapomínají,nebo nechtějí si uvědomit,to že práva mají i ostatní. Protože právo toho dotyčného končí tam, kde začíná právo toho druhého.(to bude asi trochu složitá věta pro mladou generaci :-) ). Vedení města není na vině v tom, že byl na náměstí bordel. To ba naopak vyšlo vstříc nám občanům aby jsme společně mohly přivítat Nový rok a jak jsme se zachovali my? Výsledek je tady. Vožralej přijít na náměstí udělat bordel, však to po mě někdo uklidí,přeci si nebudu dělat bordel doma, rozbít co se dá však to není moje, svůj majetek si přeci nebudu poškozovat a když někoho vidím,že něco ničí tak mě to nezajímá atd. atd. a ve finále se každý diví, ježiši co se to všechno na silvestra dělo. Pěkná vizitka :-( Zamysleme se trochu.
[52] Vložil: ozzák, 10.1.2012, 16:44:11
Lidi nevzrušujte se zbytečně. Není to ani 2 roky co se po plese na náměstí "znásilňovalo" a ? Zbytečně plýtváte adrenalinem, šetřete si ho na lepší účely a vyplavujte endorfiny. Pro nevzdělané - skočte si a za.pííííp.ejte....
[53] Vložil: občan-p, 10.1.2012, 18:08:03
teta tr. souhlasím s Vámi :-) konečně věcný komentář.
[54] Vložil: J.K., 10.1.2012, 20:31:29
To co město dává to občané vrací. Město investuje do super ohňostroje a tím si myslí, že uspokojí občany a tím jim zavřou pusu, protože pro ně přeci něco udělali - investovali do nich nemalé peníze....

a hle na pohled je to krásné, (ohňostroj) a každý vzhlédne vzhůru - ale je to pouze klam po oči....duše je prázdná, neuspokojená - TO JE VELMI MÁLO - laciná (vlastně "drahá") zábava...

proto tolik alkoholu, proto tolik slz, proto tolik zklamání....

rodiče? vždyť sami jsou to "ztracené" duše...které celý rok dřou, aby měli na obživu a bydlení, není čas na děti - mládež...ale nemají čas ani na sebe...oni jsou příkladem dětí...sami koukají na ohňostroj, sami pijí...

co má dělat mládež??? to samé a ve větším - vždyť jsou plni energie a musí to nějak ventilovat, když není nic jiného....

říká se: kdo si hraje nezlobí...troufám si říci, že to platí pro každého z nás...to hrají bych nazvala klidně prací - kdo pracuje nemá čas nudit se....

kdyby příští rok město investovalo do mladých lidí - aby si udělali na náměstí oni program....aby pobavili ostatní občany, rodiče, zastupitele...

aby zatancovali, zazpívali, nacvičili cokoliv na 4-5hodin neměli by čas cokoliv vymýšlet jiného..protože to chce skoro roční přípravu, pokud chtějí, aby to zato skutečně stálo......

i kdyby starosta svolal celou armádu police, tak to nezmění...v dnešní době je třeba zapojit obě hemisféry a především srdce a napojení se opravdové jediné správné vedení - ale to je kus práce na sobě samém....

Přeji krásný rok 2012 a těším na mládež, která se vzchopí a začně se plně realizovat...


[55] Vložil: kéžby, 10.1.2012, 21:04:31
Copak policisté budou někdy něco dělat?
[56] Vložil: teta tr,, 10.1.2012, 21:54:01
Toto jsem trochu nepochopil. Takže když je dnešní mládež plná energie tak se má ventilovat a dokonce ve větším? to jako požíváním alkoholem, poškozování majetku atd?
Kdyby se rodiče věnovali svým dětem,tak jak mají,tak věřím,že se mládež nudit nabude. dítě které je samo doma,je logické,že se bude nudit a tím pádem vymýšlet nejaké dobrodružství kterým se pobaví. Ale bohužel to někdy zavání průserem.Postupem času však zjistí, že když si jich nikdo nevšímá a průsery jim procházejí¨, tak se to pomalu začne stupňovat a je jak se říká vymalováno.A pak babo raď.
A rodiče ztacené duše? Ano v dnešní době je tato situace složitá. Ale je taky potřeba si uvědomit jednu věc a to takovou, že ti rodiče jsou dospělí lide a pokud se rozhodli mít děti, myslím tím obecně pro všechny, tak s tím do života šly. Aby vychovávali své děti ať je doba taková nebo maková. To nidkdo dopředu bohužel neví.Mít děti není žádný modní výstřelek(já mám čtyři-pět dětí,tak jsem leší)ale závazek na celý život.Tak jaké pak ztracené duše.
Dnešní mládež? Ta očekávavá od rodiču jenom jedno. Mít přístup na Facebok,pokud možno 24hod., vysoké kapesné a jinak je jim to jedno co rodiče dělaji hlavně když z rodičů neco sype.Samozřejmě nemyslím tím všechnu mládež, jen určité procento.
A k tomu tancování - měl(la) jste se jít podívat na náměstí když v J.Clubu byl Hip Hop. Hotovej ústav doktora Chocholouška. Věřím tomu že by jste to dlouho rozdejchával(a).
Přeji šťastný Nový rok 2012 a mládeži zvláště.:-) :-)
[57] Vložil: Tom, 11.1.2012, 09:03:04
Řešíte tady jenom blbosti....Měšťáci udělali na místě přesně to co s odvahou a plným nasazením měli ......Což se nedá říct o Policii...Veškeré akce by se měli pořádat na ploše k tomu určené a ne kde jakej ancábl pustit na Náměstí....Město podnikatelů tak ať všichni chlastaj o sto šest......předce byznys ? Vyděláme na všem ne? To že ani jeden takovej nezaplatí státu to co má a dá do nákladů i zubní kartáček to je předce v pořádku a pak se každej diví že na nic není.........
[58] Vložil: občan, 11.1.2012, 09:03:22
Nemá dělat p......... a má se chovat na to kolik ji je a nikdo by ji nepobodal..
[59] Vložil: kuk, 11.1.2012, 09:04:36
Vy naoko dospěláci tady rozumujete, mládež je nejhorší, osobně jsem viděl jednu paní,která mrskla láhvemi o zem tím, že ať se TS nenudí, nebyla sama,divíte se, že má mládež přehršel energie? Aby neměla, ve městě není kam jít, pouze zimní a fotbalový stadion, brigádu na odpoledne nebo víkendy neseženete, bazén?-není, cokoliv jiného? ano fit centrum, ale ne každý na něj má, ne všichni si přejí běhat po hřišti nebo po ledě, což se v našem městě upřednostňuje, co zbývá?-sedět doma na pr.deli-to se nikomu nechce, kino? 2 krát do týdne to co již běží dávno na internetu, divadlo? promiňte, na kašpárka se dívat nebudu, CO MÁM TEDY DĚLAT? samozřejmě je vše jen o výchově, nikdy jsem alkohol k zábavě nepotřeboval, za výchovu můžou dospělí ne mládež, tak co co mi k tomu řeknete?-> OBČAN TETA JK??
[60] Vložil: teta tr, 11.1.2012, 14:15:34
Skoro s Vámi souhlasím. No nezbyde Vám nic jinýho než sbalit si kufry a odstěhovat se do jiného města. Přeci se tu neutápíte k smrti. Anebo jste masochista a máte rád trápení? Pokud se mi něco nelíbí a město mi nemůže dát to co k životu potřebuji, tak se podívám po jiném městě který mi mé potřeby může poskytnout. Např. Praha, Ostrava, Brno atd. Určitě jste mladý človíček,tak se v tom světě neztratíte. Lidé z vesnic taky nemají bazény, fitka , kina a různé zájmové aktivity a budete se divit, žijí tam bez problému dodnes a dokonce se dožívají vysokého věku. :-) :-) Bohužel v dnešní době je to vše o penězích. Věřte tomu, kdyby město od státu dostávalo peníze,tak by tady o zábavu bylo postaráno. Ale politiku sem tahat nebudeme. Jednak my občané jsme malý páni a my s tím nic nenaděláme. Akorát si zabrbláme u piva a život jde dál.
Přeji Vám pěkný den :-)
[61] Vložil: kuk, 11.1.2012, 17:37:54
Přesně tohle jsem čekal:)nemluvil jsem o lidech z vesnice, mladí na vesnici mají co dělat, tu se seče trávník, obdělává pole, zahrada, pořád se něco spravuje natírá, obnovuje, chystání dříví a uhlí na zimu, mají úplně jinou povahu než mladí z města, protože ti nic nemusí,resp. nemůžou, u paneláku zahrada není, takže se pak projevují tak jako například o silvestru, kdybych byl z Velkého Meziříčí, tak už bych tu dávno nebyl, mám to štěstí, že jsem z vesnice:) to si pak člověk práce druhých váží a ví co to stojí úsilí, a to, že město nedostává od státu peníze? Dospělí snad nemají rozum a vlastní volební hlas? To pak u toho piva sedí i Ti mladí, protože co by jiného dělali?:) a život jde dál.
[62] Vložil: tony, 11.1.2012, 17:38:42
Doufám, že si z toho starosta konečně vezme ponaučení a žádný ohňostroj příště nebude. Jsou to nemalé peníze vyhozené do vzduchu, které se mohly použít na něco jiného. Snad bude i větší klid. Kdo chce ohňostroj ať si ho zaplatí
[63] Vložil: teta tr, 11.1.2012, 18:56:59
No vida panáček je z vesnice Po tolika činnostech co jste vyjmenoval,tak máte ještě čas na nudu? To asi těžko.Z toho mi vychází,že se moc do techto aktivit nezapojujete. Tak si dejte novoroční předsevzetí, že se do těchto činností s plnou parádou zapojíte a veřte bude líp. (myslím to bez urážky)
Někteří dospělí rozum mají a volební hlas dávají komu se snaží věřit, ale občas, neboli skoro pokaždy to nevyjde. Jak se říká " vlk taky sliboval". Kdyby jeden do druhého viděl, tak by tam nahoře bylo určitě prázdno.
Ještě k těm panelákovým dětem a mladistvým. Když si nemají kde hrát, tak mají právo se chovat jako na silvestra? To je truchu mimo mísu ne? To jako když jsou někteří lidé nezaměstnaní, tak by podle Vašeho názoru klidně mohly začít rabovat obchody, protože nemají co jíst a najíst jim nikdo nedá a přepadat lidi pro peníze, aby si mohly taky něco koupit. To by asi takhle fungovat nemělo ne?
Ale to jsme se trochu minuli tématu a proto bych navrhoval toto téma ukončit. Přeji pěkný den
[64] Vložil: Budvar, 11.1.2012, 22:02:04
Cože vlastně tím silvestrovským veselím ti lidé slaví, jak smyslů zbavení? Možnou ztrátu zaměstnání, nemožnost se po škole uplatnit, zdravotní nadstandart, neschopnost zaplatit si slušnou školu, nebo neustálé zvedání daní a cen za vše? Já už nejuchám...
[65] Vložil: občanka, 17.1.2012, 13:24:16
reakce na Budvar: Nejhorší je na tom že oni všichni neslaví ale zapíjejí bezmoc a neštěstí co je potkalo - proto ty oslavy tak dopadly. Dospělí rozbíjejí lahve a chovají se jak čuňata a mládež je napodobuje - na náměstí slavit nechodím - MÁM STRACH ! - o sebe i své dopívající děti
[66] Vložil: Lenka, 17.1.2012, 13:24:29
letos jsem slavila opravdu doma- nevím co se dělo na náměstí a jsem ráda že doma zůstali i naši mladí. Naše babička se chodila vždycky ráda dívat na ohňastroj a potkávala známé a přáli si... - ale letos už taky nešla měla strach, minulý rok hodil někdo petardu mezi lidi a bouchla těsně u ní.
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist