Panorama Fitness: Vylaď u nás formu na léto
Dnes je 1. dubna 2023, svátek má Hugo, zítra Erika.
  • Motorkáři v sobotu v poledne zahájili sezónu společným setkáním na parkovišti pod rozhlednou. Více foto v galerii na našem Facebooku.
  • Vstupní turniket rozhledny byl rozšířen o další zábrany proti vniknutí.
  • Dlouhodobá uzavírka Záseka-Zahradiště dnes začala. Na mostě na Vrchovecké měla být kvůli vedení objížďky zúžená vozovka. Zatím je zde jen značka přednosti v jízdě.
  • Silnice do Mostišť je opět zavřená, probíhá kácení lesa. Objížďka vede přes Martinice. Více foto a video na našem Facebooku.
  • Na komín v Tasově již přiletěl čáp. Jak se mu daří můžete sledovat v pravém sloupci na titulní stránce portálu www.NovinyVM.cz

SDRUŽENÝ OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ

SPORT - BASKETBAL - 11. 2. 2008 - komentářů 0

Veronika Kryštofová zakončuje rychlý protiútok.
Veronika Kryštofová zakončuje rychlý protiútok.
foto: T. Rapušák
BK Velké Meziříčí - Valosun Brno 51:52, 62:52
Dva vyrovnané zápasy sehráli tradiční soupeři. V prvním zápase naše děvčata nešťastně podlehly o bod, ve druhém zápase zlepšeným výkonem hlavně na začátku zápasu náš tým kontroloval vedení po celý zápas. V emotivním závěru se podařilo udržet dostatečný bodový odstup a mohla propuknout velká radost na naší straně.
Sestava: L.Nováková, J.Rapušáková, V.Kryštofová, Z.Fňukalová, P.Syslová, M.Malcová, K.Doleželová, D.Zezulová a J.Kovářová, trenér D.Ubr.

9.2.2008
SOKOL Lanžhot - BK Velké Meziříčí 70 : 52, 84 : 58
Počátek prvního zápasu se nám nevydařil a my museli po celý zbytek utkání dotahovat. Podařilo se nám to až na rozdíl 4 bodů, ale chyběl pověstný kousek štěstí, abychom skóre převrátili.
Ve druhém utkání jsme celý první poločas vedli, nicméně soupeř zvládl druhou půli lépe než my. Hodí se přiznat, že proti starším soupeřkám předvedla naše děvčata velmi bojovný výkon. Mám dobrý pocit, když vidím jak se jedna vedle druhé zlepšuje a posouvá svůj herní projev do vyšších pater: Bára PYTLÍKOVÁ (za necelý rok se z ní stal obávaný „pes obranář“, navíc má bleskový přechod do protiútoku, a to se nám hodí), Katka DOLEŽELOVÁ (momentálně zažívá své nejlepší období, zlepšila pohyb po hřišti, obranu a i přes svojí menší postavu se nebojí chodit do zakončení a to je fajn), Jája RAPUŠÁKOVÁ (dnes mi udělala velkou radost, bojovala snad jako nikdy předtím, opět mne utvrdila v tom, co dávno vím, že když chce dokáže vyskočit a být i rychlá, byla hodně vidět), Verča KRYŠTOFOVÁ (bojovník k pohledání, žádný míč pro ní není ztracený, díky svému přístupu je nesmírný tahoun týmu a to nejen na hřišti), Janča KOVÁŘOVÁ (plní přesně vše co si řekneme, svým způsobem nenápadná, ale vybojuje spoustu míčů a to je ve hře znát) , Lucka NOVÁKOVÁ (v druhém utkání podala bezvadný výkon, doskakovala pod oběma koši, bojovala o každý míč a ukázala, že i levá ruka ji poslouchá), Dáda ZEZULOVÁ (přestože to pokaždé nevyjde, je vidět, že má velký přehled a cit pro přihrávku), Markéta MALCOVÁ (podobný případ jako Bára, díky svým rychlým nohám otrávila utkání nejedné soupeřce a zápas od zápasu se lepší i v útočné činnosti). Takto to vypadá, že neděláme chyby. Samozřejmě, že je děláme a spousty, ale právě touha po jejich odstranění nás žene dál. Musíme vytrvat v nastoupené cestě, pracovat na zdokonalování herních činností jednotlivce a nenechat se zlákat k účelovým opatřením (zónová obrana, různé druhy kombinací,…) vedoucím k dosažení vítězství. Komentář byl od trenéra Dana Ubra.

SDRUŽENÝ OBLASTNÍ PŘEBOR MINIŽÁKYŇ
9.2.2008
TJ ČKD Blansko - BK Velké Meziříčí 47 : 39, 33 : 26
Sestava: Klára UBROVÁ, Kristýna ČERMÁKOVÁ, Petra SEKNIČKOVÁ, Kateřina KRYŠTOFOVÁ, Vendula HOLUBOVÁ, Veronika ÚLOVCOVÁ, Barbora KUČEROVÁ, Iveta VONDRÁČKOVÁ, Lenka KOŽENÁ, Kristýna AUGUSTOVÁ, Šárka MAŠTEROVÁ, Hana KRČMÁŘOVÁ, trenérka Renata Dvořáková

Příští program:
Dorostenky: BK Velké Meziříčí – Žďár nad Sázavou, 16.2., 13:30, 15:30
Žákyně: BK Velké Meziříčí – Baník Ratíškovice, 16.2., 9:00, 11:00
Minižákyně: BC Vysočina Jihlava – BK Velké Meziříčí, 18.2., 17:00, Jihlava
Přípravka a mini: Spartak Velká Bíteš – BK Velké Meziříčí, 25.2., 16:00, Velká Bíteš
Všechny domácí zápasy se hrají v tělocvičně ZŠ Školní Velké Meziříčí. Kompletní informace o chodu oddílu jsou na stránkách www.basketvm.cz.


Autor: -rap-

Čtěte takéFacebook Twitter INSTAGRAM Youtube
MUZEUM Velké Meziříčí
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist