CAFÉ GUSTO - BRZY OTEVÍRÁME!
Dnes je 24. dubna 2024, svátek má Jiří, zítra Marek.
  • Milá Evičko, milý Luďku... tak začínal každý dialog ve stejnojmenné divadelní hře mapující životní příběh manželů Vojířových z Velkého Meziříčí, který napsala jejich vnučka Beáta Parkanová (uprostřed) a bravurně jej ztvárnili herci činoherního klubu.
  • Vlastivědná a genealogická společnost společně s Policií ČR a Besipem uspořádala pro všechny zájemce v kině bezplatnou akci k prevenci kyberkriminality a bezpečnosti silničního provozu.
  • Včerejší nepořádek kolem kontejnerů na papír na Třebíčské vystřídal dnešní nepořádek kolem kontejnerů plast, odložené jsou zde části auta.
  • U odbočky z Třebíčské k policejní stanici přibylo nové dopravní zrcadlo.
  • Nekonečný problém. Přeplněné kontejnery na tříděný odpad na Třebíčské u starého nádraží.
  • O mimořádné odměny pana starosty a místostarosty ve Velkém Meziříčí se zajímala také celostátní televize NOVA. Reportáž byla odvysílaná v pořadu Televizní noviny 21. 4. 2024 cca v čase 20:07.

Moje milé Ženy - 12. díl: PEPÍNO já chci EPÍNO…

- - 7. 2. 2012 - komentářů  0
Moje milé Ženy - 12. díl: PEPÍNO já chci EPÍNO…
Moje milé Ženy - 12. díl: PEPÍNO já chci EPÍNO…
Moje milé Ženy - 12. díl: PEPÍNO já chci EPÍNO…
Moje milé Ženy - 12. díl: PEPÍNO já chci EPÍNO…

Pravila jedna nastávající maměnka svému drahému a měla na mysli jakýsi balónek s pumpičkou za pouhé tři tisíce korun, který by ji pravidelným nafukováním a protivyfukováním usnadnil porod a zbavil ji tak velmi obávaného nastřižení vchodu do její svatyně…


Když se na mě obrátily těhotné klientky s dotazem, co říkám na EPI-NO, tak po prozkoumání onoho zázraku, v který nyní věří stovky těhotných žen, jsem se vskutku od srdce zasmála.

Jak jednoduchý reklamní trik za drahý peníz s výsledkem závratným, co se týče prodeje EPI-NA. Každá těhotná žena chce přece porodit hladce, rychle, bez jakéhokoliv poranění, či nastřižení. A tu se nabízí zázračný balónek, který ji toto přání splní.

V podstatě bych snad až tak vůči samotnému balonku nic neměla, zarážející je ovšem jeho pořizovací cena. Nicméně je známo, že na ženách se v rámci reklamy dá velmi rychle a snadno vydělat.

Ať se jedná o zaručené krémečky proti praskání kůže na bříšku, či jedinečný krém s 24 hod. efektem na likvidaci celulitidy, dále krémy proti vráskám nebo všelijaké další zaručené pomůcky, které ženě zajistí krásu a pohodlí.

Reklamní hon pokračuje i dál, když se miminko narodí, protože každá maminka chce pro své děťátko to nejlepší.

Vraťme se však k "Epínovi".
Tento balónek si žena zavede do pochvy (nebo využije k tomuto úkonu svého partnera, což bych už vůbec z hlediska estetiky a erotiky nedoporučovala!), na příslušném manometru sleduje tlak, který si hustí do pochvy a pak protitlakem svalů poševních balonek vypudí.

Dle mého názoru a léty ověřené praxe se svaly dna pánevního dají posilovat daleko příjemnějším a levnějším způsobem.

Buď pomocí Kegelových cviků, což ženu nestojí žádný peníz, a nebo jí k tomu mohou posloužit i Venušiny kuličky či vibrátor. Obě tyto pomůcky porodní asistentky vřele doporučují a dají se pořídit řádově do pár set korun. Připravit svaly hráze na porod lze i cílenou masáží hráze, která se provádí asi od 36. týdne gravidity a k tomu poslouží trošku olivového oleje nebo domácího sádla a prsty rukou.

Ovšem ani balónek ani jiné techniky nejsou zárukou hladkého porodu bez nastřižení, pokud žena má ve své psychice neuvolněné emoce strachu a úzkosti, které pak při porodním procesu lehce zapříčiní stažení svalů a jejich nepoddajnost.

Rada na závěr:
Místo balonku za 3 tisíce peněz raději značkovou blůzičku nebo parfém a zpracovat všechny negativní emoce, které při pomyšlení na porod vytanou na mysli.

 

Libuše Kotoučková
samost.porod.as.
certif.praktik EFT ADv.


Autor: Libuše Kotoučková

Publikoval: -mk-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Počet komentářů 2.

[1] Vložil: Aleš Hybl, 5.12.2014, 17:26:35

zkušenosti vyvracejí tento nesmyslný článek, pravda je daleko horší...zdravotnictví vydělává na nástřihu hráze a řeže ženy skalpelem zbytečně jako na jatkách jednu za druhou na nejintmnějším místě.
www.modrykonik.cz/fo…
www.lehkyporod.cz/zk…[2] Vložil: Kája, 21.2.2015, 02:08:04
A co třeba www.4sex.cz/analni-p… s cenou úplně jinde. Ale na to jste, ženy, moc prudérní??? Erotická pomůcka??? Nene jen max. zdravotnická pomůcka, jsem snad nějaká perverzní???
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist